SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2x CELL PUMP kto da wiecej !!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
sam czesto czekam na paczki 8-10 dni a nawet dluzej wiec spokojnie

nie placiles nic nie jestes stratny.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
te no ludzie, sami dobrze wiecie ze jak chcecie zaczac cykl i takie zwlekanie z towarem jest denerwujace, pozatym pisze ze koleszka sie nie odzywa a mialo dojsc do ugody wiec nie wyzywajcie go od d****i czy innych tam bo osobiscie sam bym sie w****il jak umawiam sie na transakcje a ktos mnie po prostu olewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
Salix i Rapper.

Piszecie że jestem idiota. Rapper dodaje że nie zapłaciłem za paczke- sprzedawca wysłał ją ZA POBRANIEM.

Po drugie DZWONIE DO NIEGO, PISZE DO NIEGO i wiem że jest na GG ale wogóle nie odpisuje.

Napisałem wcześniej że jeszcze niczego nie osądzam ale( PRZEDSTAWIłEM TYLKO JAK WYGLAGA TO NA DZIEN DZISIEJSZY). Przy okazji sprzedawca pisał że wysłał paczkę priorytetem. Jakbyś zareagował jakbyś kupił jakieś suple one do ciebie nie dochodziły, dzwoniłbyś do sprzedawcy a on się wogóle nie odzywał. Hęę.

Tak zgadza się- numer z nicka to mój wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
czlowieku czy ty jestes normalny?!?!!? widze ze chyba nie! nie zaplaciles za to wiec jak mozesz mowic o jakims wale? czy jak ktos bedzie kupowal samochod za 200000zl i umowi sie z kolesiem ze dostarczy mu go za 3 dni i wtedy dostanie kase, a wciagu 3 dni nie dostal to pojdzie na policje i powie przepraszam ale on mnie oszukal? zachowujesz sie jak dziecko. Paczka idzie do 14 dni potem mozna zlozyc reklamacje. Pozatym nawet jezeli tej paczki nie dostaniesz to nie ma tu zadnego walka, poprostu sprzedawca okazal sie palantem i tyle. Ale ciebie nikt nie oszukal dzieciaku bo za nic nie placiles zrozum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24917
Sam codziennie wysylam po kilka paczek,
i dostaje też.Korzystajać z usług poczty polskiej,
na priorytet czesto czekalem nawet po 10 dni.
Polecam zapoznać Ci się drogi kolego z dokladnym regulaminem wysyłki paczek -szczegolnie priorytetowych.
czesc

Pep Bro ;*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
Rapper jeśli chodzi o wała to mam na myśli to że po prostu sprzedawca wogóle tego nie wysłał.

Może a raczej masz racje że niepotrzebnie pisze bo może się okazać że sprzedawca wysłał tylko poczta zawaliła a ja się nie potrzebnie martwie i wyrabiam mu złą opinię ale zawsze wszystko dochodziło do mnie w terminie i nie było żadnych problemów. A teraz nie dochodzi i nie mam kontaktu ze sprzedawcą.

Poczekam kilka dni, mam nadzieję że się wszystko wyjaśni i nie będzie problemu. Narazie już nic nie będę pisał.

To tyle nie mam zamiaru się już kłócić- masz rację ale ja też- oburzam się bo mam prawo wiedzieć co się dzieje z towarem a teraz jestem w kropce i nic nie wiem....

I nie pisz do mnie że jestem dzieckiem, oki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
juby5_89 : a jak mam do ciebie pisac jak zachowales sie jak dziecko? ten post wyrzej to twoj 1 normalny. Piszesz ze ktos cie wywalowal i ze jestes "oburzony" i jak nie dojdzie to poprosisz o ban dla kolegi.. a jeszcze jakis twoj inny kumpel pisze zeby dac do niego nr. na insomnii to go zbombarduja smsami.. no poprostu na poziomie 16 latka

Zmieniony przez - Rapper w dniu 2007-02-07 09:41:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
Rapper- przecież idiotą nie jestem żebym dał numer na insomnie.

Jeśli to byłby wałek że WOGóLE nie wysłał to chciałbym żeby otrzymał bana. W sumie sam moge go otrzymać za to że najeżdżam na niego "bezpodstawnie" bo rzeczywiście macie rację że przesyłki idą strasznie długo ale nigdy mi się to nie zdarzyło żebym tyle czekał a w dodatku dalej nie mam kontaktu ze sprzedawcą i dlatego panika. Mam nadzieję że się wszystko wyjaśni i wyjdzie na to że odżywki dojdą i nie będzie problemu.

Tak jak mówie na razie nic nie osądzam. Poczekam jeszcze. Licze że się odezwie sprzedawca. Tylko jestem ciekawy ile jeszcze mam czekać. Dobra już nie chcę poruszać tej sprawy dopóki się nie rozwiąże. Jak chcesz możemy to przenieść na gg bo nie chce robić niepotrzebnego spamu. Co miałem napisać to napisałem.







Zmieniony przez - juby5_89 w dniu 2007-02-07 10:00:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
mam pytanie troche nee na temat, czy jak ktoś wysyła za pobraniem to przed zapłaceniem mozna otworzyc paczke i sprawdzić czy jest tam to co powinno?? pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56515
tak, ale kosztuje to bodajze dodatkowe 5zl i otwierasz na poczcie przy swiadkach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sports One-100% Whey Protein

Następny temat

BLUZA G-Junit

WHEY premium