SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 na 1 po łódzku

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7194

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Eeee tam mowicie ze walka 1 vs 2 to mit, nie znacie sie...

http://




nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Byłoban

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Faktycznie

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
http://www.flurl.com/item/stab_u_142194/ 

http://www.sendspace.com/file/9w3g0e ...
_________________________________________________________________________

Zmieniony przez - Tanie_Wino w dniu 2006-11-12 06:24:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwszy filmik mocny. A tak wogole to najgorzej w****ia mnie takie zachowanie bo idzie sobie 3 d****i i ****a rzuca się na zwyklych ziomkow ktorzy nic do nich nie mieli. Za taką cholote powinien się wziąć rząd a nie za telefony komórkowe w szkołach.

Zmieniony przez - kwiatula16 w dniu 2006-11-12 12:03:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1899
bo policjanci to frajerzy i potrafia tylko kozaczyc do na***anych 16 latków... gdyby taki nie był policjantem to omijałby wiekszosc z nas łukiem na ulicy....ehhh

Wszystko związane z kulturystyką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Tanie_wino w tym pierwszym filmiku jedyn z nich dźgał pod koniec tego kolesia kosą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Tak, to była kosa, i podobno skończyła się zejściem...
A co do małpiszona atakującego babcię w drugim filmiku, to wolę nie komentować(BO SIĘ k***A ZAGOTOWAŁEM).

Linki są z konkurencyjnego forum(na literę B).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIe mowcie mi ze to była kosa, ja myslalem ze tylko tak dziwnie go uderzal, ale kruwa po***y niedość że koleś jush na glebie był to jeszcze go kosą potraktowal ***any ****. Nie mam po porstu litosci dla takiego chamstwa.

Drugiego nie widzialem ale zaraz to zrobie.


Edit: Oblookałem i temu to mógłby ktoś kose wsadzić bo to ****a zwykły ciota co tylko ze staruszkami umie się bić i okradać je. Normalnie adrenaline mam.


pozdro

Zmieniony przez - kwiatula16 w dniu 2006-11-12 15:29:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1245
Co do pierwszego filmiku, chciałbym zobaczyć minę tych gości gdyby napadli na kolesia z zezwoleniem na broń, który ma w kieszeni magnum 44, albo desert eagle:]Ja na ich miejscu gdybym miał broń to bez wachania strzeliłbym jednemu z nich w kolano, żeby do końca życia był kaleką, a potem powiedziałbym, że to w obronie własnej(baa, jeszcze jakby było nagrane tak jak to to już wogule). Czasami mam wrażenie, że dobrze jest mieć za pazuchą obrzyna i odstrzelić takiemu śmieciowi rękę w łokciu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nos - jak to jest

Następny temat

2 Mistrzostwa Polski w BJJ

WHEY premium