SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 lata po bombie, problemy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 153
Witam,
Jestem juz 2 lata po odstawieniu testosteronu enanthate.
Leciałem na bombie chyba 2 lata, dawek juz nie pamietam, ogolnie duze błedy popelniane ale zostawmy to i skupmy sie na tym co jest teraz.
Odblok jakis tam był po bombie ale raczej słaby. Moze z 5000ui hcg i 2tyg brania clomid. Clomid apteczny podczas brania działał na mnie tragocznie i czułem sie jeszcze gorzej niz bez niego.
Obecnie to wyglada tak, ze libido praktycznie 0, problemy z erekcja itd.
Badania zamieszczam poniżej. Jak widać testosteron raczej ładnie natomiast lh i fsh nisko.
Czy to własnie lh i fsh tak bardzo wplywa na moje libido i ogolnie wszystkie problemy zwiazane z seksem?
Jak moge zwiekszyc te hormony.
Endokrynolog twierdzi ze jestem zdrowy i wszystko jest ok, ale nie jest, wiem co czuje i jakie mam problemy.
PProsze o jakies porady doswiadczonych kolegów.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 456 Napisanych postów 1800 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31212
Progesteron z tego co masz badania jest w normie wedlug widelek.Reszta wynikow hormonow tez okej,wiec dlaczego wnioskujesz ze to hormony??.Na badania lekowe sprawdza sie stezenie serotoniny,dopaminy,adrenaliny,noradrenaliny i bodajze gaba z moczu,ale tego typu wnioski sugeruje psycholog, psychiatra jesli zauwaza,ze moze byc taka przyczyna problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3810 Napisanych postów 18509 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205849
Wstaw ankiete dzialu.
Wyniki hormonow sa ok


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2024-05-16 10:03:29

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 740 Napisanych postów 1209 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42130
No niestety ale jak człowiek jest długo na bombie i się przyzwyczai do tego stanu (gdzie kipije z człowieka testosteron) to później wrócić do normalnosci jest ciężko ;)
J/w badania są ok, tutaj głowa sama w sobie może płatać figle ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 153
LevelPl
No niestety ale jak człowiek jest długo na bombie i się przyzwyczai do tego stanu (gdzie kipije z człowieka testosteron) to później wrócić do normalnosci jest ciężko ;)
J/w badania są ok, tutaj głowa sama w sobie może płatać figle ;)


Odstawiłem testosteron bo juz na bombie miałem problemy, moze nie z erekcja i libido ale z doprowadzeniem sprawy do konca, czyli wystrzałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3810 Napisanych postów 18509 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205849
Troche prolka jest nisko.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 153
Aleks
Troche prolka jest nisko.


Dzieki za odpowiedz. Ja juz nie wiem gdzie leży problem mojego libido i jak go rozwiązac. Czuje sie troche jakbym był niewrażliwy na testosteron...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 16 lat Na forum 19 dni Przeczytanych tematów 73
Eksperci weźcie coś doradzcie. Mam to samo a to nie jest żadna głowa bo już to też przerabiałem.

Teraz androlog mi dał eutrig 5000 i mam bić 2500 ui co 5 dni + co drugi dzień 1/2 arimidexu.

Mi lekko estradiol idzie do góry to mam masakrę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 153
Bodnar2255
Eksperci weźcie coś doradzcie. Mam to samo a to nie jest żadna głowa bo już to też przerabiałem.

Teraz androlog mi dał eutrig 5000 i mam bić 2500 ui co 5 dni + co drugi dzień 1/2 arimidexu.

Mi lekko estradiol idzie do góry to mam masakrę


U mnie tez własnie estradiol w górnej granicy a czasem ja przekracza. Daj znac jak po tych środkach od androloga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 456 Napisanych postów 1800 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31212
rychurych
Bodnar2255
Eksperci weźcie coś doradzcie. Mam to samo a to nie jest żadna głowa bo już to też przerabiałem.

Teraz androlog mi dał eutrig 5000 i mam bić 2500 ui co 5 dni + co drugi dzień 1/2 arimidexu.

Mi lekko estradiol idzie do góry to mam masakrę


U mnie tez własnie estradiol w górnej granicy a czasem ja przekracza. Daj znac jak po tych środkach od androloga.


Przeciez to hcg + inhibitor aromatazy do kontroli e2.Hcg samo w Sobie moze pomóc ale jezeli problem trwa juz dlugo przed cyklem badz w trakcie i nie mija to endo moze tutaj pomoc,jezeli hornony okej to pozostaje psycholog seksuolog jesli zaburzenia są podloza psychicznego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 740 Napisanych postów 1209 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42130
Tak pół żartem pół serio to najlepiej iść na dobra krwe która zrobi Ci z chvja śmigło i wtedy zobaczysz czy libido, erekcja leży ;) i czy przy takiej będziesz miał problem z spustem ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 153
Chyba nie trafiłem jeszcze na dobrego lekarza który mnie z tego wyciągnie, ani Endo ani seksuolog nie pomogli. Na k***y nie ma ochoty bo libido leży.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DOSE GENERICS OXANDRO

Następny temat

Niskie libido potrzebna pomoc

forma lato