SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

23 letni grubas wola o pomoc.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Witam serdecznie, 23 letni grubasek, ktory nie moze juz patrzec na swoj tlusty i wielki brzuch, a takze na piersi prawie juz B... prosi o profesjonalna pomoc w celu redukcji masy i nabrania rzezby. Krotko o sobie: w wieku 15-17 lat amatorsko cwiczylem na silowni oraz w domu (nie majac wiekszego pojecia o profesjonalnym treningu) rozbudowalem klatke do poziomu 115 cm, bica 38 cm, udo - 69 cm, pas 87 cm(takie mialem osiagi w wieku 17 lat)- wygladalo to dosyc efektownie, aczkolwiek zawsze mialem problem z tluszczem na piersiach... Po czym w wieku 18 lat po zdaniu prawo jazdy, kupieniu auta (za swoje ciezko zapracowane ;p), znalezieniu pierwszej milosci, pozniejszym pojsciu na studia, gdzie piwo lalo sie litrami, zaczalem sie lekko mowiac zaniedbywac, czego efektem do dzis sa rozstepy w okolicach pachwin i na bokach brzucha oraz zwaly pieprzonego tluszczu... Od 2 lat w wakacje (lipiec - wrzesien) codziennie chodzilem na basen, lecz efekty byly takie, ze tylko wysmuklilem sylwetke, a od pazdziernika do czerwca podczas kolejnego roku akadmeickiego zylem trybem "studenta" czego skutkiem byl efekt jojo ;]. W tym roku spojrzalem prawdzie w oczy i powiedzialem sobie "wez k***a w garsc". Przeznacze 3 miesiace na najbardziej intesywny okres cwiczen, pozniej chce utrzymac rezultaty 3 miesiecznego "odchudzania i wyrzezbiania". Nie wiem czy w 3 miesiace jestem w stanie choc w pewnym stopniu "wyrysowac" co nie co na swoim ciele, ale jestem zawzietym czlowiekiem, takze postaram sie w pelni wykorzystac proponowane przez Was rady a propo cwiczen i areobow, no i oczywiscie diety (aczkolwiek prosilbym o taka, w ktorej nie musialbym uzywac wagi w celu odmierzenia ilosci bialka itp oraz mniejszej ilosci posilkow gora - 5, gdyz nie wiem czy bede w stanie nadazac z ich konsumpcja i przestrzeganiem godzin posilku - troszke zabiegany tryb pracy mnie czeka od 6 do 14). Przepraszam, ze tak marudze. Jesli chodzi o areoby to glownie basen - pelna godzinka, silownia - nie bede mial kasy na karnet, gdyz troszke drogo jest w moim miescie. Mam w domu sztange, hantle, lawke prosta i skosna do brzuszkow, moge robic pompki, brzuchy 6 weidera itp itd. No to tyle, jesli ktos dobrnal do konca i chcialby pomoc grubasowi to jestem baaaaardzo wdzieczny:). Pozdrawiam. (AHA - suple wchodza w gre ale tak do 100-140 zl na miesiac). PS2 obwod pasa na dzien dzisiejszy 99 ;(.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 88

Wzrost: 176

Cel treningowy: rzeźba, redukcja

Staż treningowy na słowni: -

Uprawiane inne sporty: basen

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, hantle, lawka prosta i skosna do brzuszkow

Dieta: -

Przeciwskaznania medyczne: nie dotyczy

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
zacznij od diety - dzial odchudzanie tam masz wszystko w podwieszonych linkach

uloz plan FBW w tym dziale masz w podwieszonych

zaraz po skonczeniu planu robisz 20-30min aerobow

w dni nie treningowe aeroby po min. 45min albo HIIT
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Calkiem poczatkujacy ;/

Następny temat

Plan treningu do oceny

WHEY premium