SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20ml Propa do samolotu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Nie. Poprostu mandacik dostanie

Sorry zle napisalem, mialem na mysli ze teraz jest zaostrzone to i nawet o vit c moga sie doczepic a nie jak napisale ze jest nielegalne.

http://m.mojanorwegia.pl/zdrowie/z-tabletkami-do-norwegii-czy-wwoz-polskich-lekow-jest-legalny-10737.html

Tutaj wiecej pisze a i rzeczywiscie dyskusja sie zbyt rozwinela wiec wydaje mi sie ze mozna zamknac temat.


Zmieniony przez - BANanana w dniu 03.03.2017 09:53:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
SalvatoreLucania
stojeden
Nie prosciej zadzwonic i zapytac, niz pozniej miec jakiekolwiek problemy?


jestem Twoim fanem.


Wez czlowieku odstap od mnie bo zaczynasz mnie mowiac wprost wkur wiac. Rozohociles sie tutaj jakbys byl tu od lat a ledwo co dolaczyles do spolecznosci sfd, wiec daj sobie na wstrzymanie.

A wystraczy zadzwonic chociazby na lotnisko z ktorego sie leci i zadsac pytanie celnikom. Latam srednio po Europie kilkanascie razy w roku i robie tak od dluzszego czasu. Kazde lotnisko rzadzi sie swoimi prawami i kraj w ktorym sie znajdujw rowniez. Np z balic z krakowa do 100ml puszcza Cie ze wszystkim ale juz np z brukseli musisz miec zaswiadczenie lekarskie. Taki przyklad.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3637
.. a ja mialem znajomego, ktory twierdzil, ze 10ml z UK do PL i na odwrot przechowywal w butach....... W KTORYCH CHODZIL ...

Fakt faktem zawsze cos stamtad przemycal i na odwrot
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
stojeden
Wez czlowieku odstap od mnie bo zaczynasz mnie mowiac wprost wkur wiac. Rozohociles sie tutaj jakbys byl tu od lat a ledwo co dolaczyles do spolecznosci sfd, wiec daj sobie na wstrzymanie.


Nie da sie przejsc obojetnie jak takie bzdury wypisujesz. Tak niech zadzwoni do celinków czy moze przewieźc sterydy. Nie ma tu znaczenia czy to 5 flaszek czy 100 i tak juz by był spalony. To jest Polska stary i tu sie ciezko oddycha.

A masz racje rozochociłem sie tutaj bo mi sie podoba to forum. W kazdym dziale sa ludzie na poziomie i z duza wiedza zarówno praktyczna jak i teoretyczna wiec chetnie sobie dyskutuje na rózne tematy które mnie ciekawia, wymieniam sie wiedza i doswiadczeniami. Szkoda ze tak pózno tutaj dolączyłem.
10 lat na innym forum siedzialem a to wydawalo mi sie za obszerne ale mylilem sie.
A jak juz jestes to kuknij w link z mojego podpisu moze cos podpowiesz. Dziekuje
Przepraszam za offtop.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-03-03 10:04:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Wlasnie siedze na lotnisku heathrow i bylem trzepany haha i tak, zawsze jak potrzebuje cos wziac ze soba to dzwonie i pytam wprost o iniekcyjny testosteron, w roznych miejscach dostaje rozne odpowiedzi. Wg mnie branie czgokolwiek w slepo jest glupota bo uda Ci sie raz drugi, a za trzecim bedzie zonk. I zeby byla jasnosc Salvatore, nic do Coebie nie mam dopoki nie wycoagasz jakis "brudow" z innych tematow i dzialow do innych i wiesz do czego bije, bo bylo to kilka dni temu. Cisniesz mi o udzielaniu sie w temacie nt bcaa podczas gdy bije towar a sam sie tam udzielasz a bijesz 10x tyle co ja. Nie lubie hipokrytow.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4120
Odnośnie tematu...
Z Egiptu z apteki wiozlem 50ml testa, 40ml deki, 10ml wina, Clomid, tomax - wszystko w bagażu głównym i było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
100mg propa e2d i 100mg trena e2d to chyba nie jest 10x tyle i wydaje mi sie ze akurat Ty w tym momencie wiecej lecisz ale nie badzmy dziecmi niech Ci słuzy i przyrostów zycze. Hipokryta od razu? A co tam było z bcaa? To ze mówiles iz bcaa jest dla Ciebie jak deka i w ogole ich nie czujesz? Czy to o uziemieniu Cejrowskiego?
Spoko nie bede sie juz czepial tylko prosze udzialaj sie tam gdzie wiesz o co chodzi bo to nie jest tak ze ja sie czepiłem Ciebie tylko kazdego kto pisze rzeczy o których nie ma pojecia albo które nic nie wnosza do tematu.
Dobra bo spam robimy. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Nie przekrecaj, bo nie chodzilo o bcaa tylko o "mocniejsza kreatyne". Ale nevermind. Nie bedziemy spamowac. I tak, mamm dzial odzywianie gdzie mam status znawcy i sie mocno udzielam, co prawda ostatnimi czasy prawie w ogole bo aktualnie mam lepsze zajecia do roboty. I zakonczmy ten spam, tak jak piszesz ps. Nie chodzilo mi o bicie na dzien dzisiejszy, ale ogolnie w zyciu, gh insa tren itp sa mi obce, Tobie nie.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 422
Lece za 6dni w czwartek dopiero,wiec dlatego sie juz powoli orientuje.Nie mam pewności czy nie wprowadzilem Was w blad,wiec podkreslam ze lece z Frankfurtu do Gdanska,tak tak prop na oleju wiec powinno przejsc na chlopski rozum ;p dla pewności zadzwonie i sie dopytam.Jade na 3 tyg celem jest wazna dla mnie gala Iron Warriors Team 18marca,wiec musze tam byc,a bez tematu sie nie obejdzie fakt chcialem tylko wziac bagaz podreczny ,ale w razie w po prostu dokupie rejestrowany i styknie.Zatem zadzwonie i sie dowiem.Jednakze jak powiedza ze nie mozna to i tak wezme w zwiazku z tym ze prop jest na oleju to mysle ze na skanie nie zaswieci sie :D czy warto w razie czego zeksrobac etykiete ze to propek?Czytalem cos takiego,nie wiem ile w tym prawdy.Panowie nie kloccie sie,nie ma co skakac sobie do gardel nikt nie jest nieomylny,wielkie dzieki jeszcze raz wszystkim udzielajacym sie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 316 Napisanych postów 177 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17485
Co do Norwegii - srogie kary za podziemnego teścia. Znajomy znajomej znajomego wiózł :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sarm czy SAA?

Następny temat

Szybkie pytanie i do zamknięcia.

WHEY premium