SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20 strzałów Deki +20 strzałów wina rozpiska

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Z neta?

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
heheh...... mam dobrych kolegów w siłowni:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
to wymień na propa i wino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
dobry kolega ma towar od reki :P

najlepiej będzie jak zrobisz jak slac napisał.

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2012-12-09 19:24:39

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
to jest dobry kolega i ma wszystko od reki... tylko taki charakter pracy... ze w week sie nie widujemy w poniedziałek ja jestem a jego nie ma... a na siłonie chodze tylko wtedy kiedy jestem w pracy:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
mozesz to jakos uargumentować dlaczego prop?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dlatego, że jest bardzo łatwym do ogarnięcia estrem testa i na pierwszy raz nadaje się idealnie.
Zwłaszcza do Twoich "celów" ponieważ występuje na nim znikoma retencja, która i tak w 99% uzależniona jest od diety
Chociaż biorąc pod uwagę Twoją ilość ww w diecie nie ma co się obawiać retencji :P
Dekę odmów, nie nadaje się na drugi cykl, jeśli w ogóle 100tab wina można było nazwać pierwszym cyklem.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
a czy ktoś wogóle poleca deke? dlaczego wszyscy polecają teścia a nie deke? słyszałem ze deka i winstrol jest jednym z lepszych i najczystszych sterydów!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Ale deca solo to nie jest mądry pomysł. chyba ze chcesz chodzić z flakiem w majtach.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
NO własnie wiem deka dig:P chce do tego winstrol ale to nie pomoże... jakie optymalne male dawki teścia do 20 shotów deki i wina zeby nie było flaka zamiast skały rozrywającej damskiej miednicy...??:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po ph

Następny temat

Metanabol nie działa ?

WHEY premium