SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2012 IFBB EUROPA SUPERSHOW

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5927
Powiem to tak. W tej chili jest może z 5 zawodników, gdzie patrząc na ich sylwetki robię po prostu wytrzeszcza bo wyglądają niesamowicie. David Henry jest jednym z tej nielicznej grupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Henry ma szanse odebrać MrO 212 Englishowi, a sam wie jak wygrać te największe zawody, bo w pierwszej edycji to on był mistrzem :D jest niski, ale nabity z niesamowita formą co stawia go w roli faworyta
Rhoden zdecydowanie na 1 miejscu , ale dalej można by się kłócić , bo jak wspomniał ktoś wyżej Nunn nie powinien być za Winklaarem, ale jeśli chodzi o Hide to na wielu zdjęicach widac, że formę ma bardzo dobra i może ten Gasparii sędziom płaci, albo i nie, ale Hide zasługuje na TOP5 praktycznie zawsze

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388413
postawic tylko hidetade miedzy nunna i freemana - taki maly wypierdek ktory wykupuje sobie miejsca sponsorem, english jak na moje to jakas pomylka, juz bostonski masowiec Raymond jest dla mnie duzo lepszy, wiec jak henry wyjdzie w takiej formie to nie ma mocnych

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
David Henry z twarzy mi przypomina postać z Mortal Kombat "Braka"

Winklarowie obydwaj sa tak samo plascy przy pozie biceps przodem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
AroFlex : Nie zapominaj, ze Sami al Hadad ( sory jak cos pomylilem :D ) praktycznie wygral NYP w tym roku, mial najlepsza forme, lepsza niz english i tu tez spodziewam sie powalczenia, chociaz to ebda dopiero jego 2 zawody Pro takze ciezko bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 612 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29458
Powinno byc tak:
1 Sami Al Hadad
2 Henry
3 Raymond/English


Zmieniony przez - Mahoney99 w dniu 2012-08-19 23:33:45

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Sami nawet jesłi będzie formą najlepszy to maksymalnie sędziowie ustawią go na 3 miejscu, bo musi wygrać Amerykaniec, który formą nie będzie oczywiście dużo gorszy... więc English lub Henry MrO 212 zgarną

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11668
A co z "Flexem" Lewisem? W tym roku nie startuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
a on nie przeszedł do open?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Lubię Rhodena, ale chyba wygrał niezasłużenie.
Henry rewelacja. Z twarzy jak gremiln ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2012 TAMPA PRO.

Następny temat

Shawn Rhoden Mr. Olympia 2018

WHEY premium