SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2011 Australian Pro Grand Prix XI

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772


I najciekawsza postac , Daniel Hill, miejsce 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Wg mnie to bardzo, ale to bardzo dobrze zaprezentował się JaJ :D forma taka do jakiej nas nie przyzwyczaił ;) Wolf bezapelacyjnie najlepszy i widac, że wrócił na swój odpowiedni poziom :P

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3332
Wolf wiadomka, JJ rzeczywiście super a co do Hilla to ... nie będę się narcyzować ale już ja sam wyglądam chyba lepiej :D

Train hard to the pain like a freak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772
Hill startuje sobie poprostu w przerwach miedzy sesjami fotograficznymi. Nastepne jego zawody juz niebawem w Madrycie. Hill twierdzi ze nie jest zwolennikiem obecnych trendow kulturystycznych, gdzie stawia sie na wielka mase i hardcore.

Jedna z wypowiedzi Daniela Hilla :

"I don't like the way the sport is presented right now. The general public looks at us as freaks and simple-minded muscle heads.


I started Bodybuilding after seeing a smiling Arnold, living a great life in sunny California hanging out with beautiful women on the beach.


Right now, you see only hardcore training videos, big "monsters" eating on the strictest meal schedules you can imagine, living a robotic-like existence. That's not really what people in this world desire. Of course there is always a price to pay, but I want to emphasize the good sides of bodybuilding."



Zmieniony przez - Possible w dniu 2011-03-13 23:56:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772


I jeszcze jedno zdjecie. Johnnie, niespodzianka na plus jaka ten zawodnik sprawil w ostatnim czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Dziwne podjescie. To w takim razie niech zmieni zawody. Startuje w takich zawodach i nieby pokazuje swoje poglady. To rozumiem ale niech pokaze super pocieta forme odbiegająca od reszty a nie zwykly koles tylko większy troszku od reszty

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3332
No nie wiem mnie tam śmierdzi ciut hipokryzją spowodowaną byciem nieudacznikiem w tym co robi oraz kompleksami (szczególnie koszulka z "jego" podobizną)

Train hard to the pain like a freak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** Arnold Classic 2011 ***

Następny temat

2011 British Pro Grand Prix

WHEY premium