SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1cykl i dylemat !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
1.WIEK:20
2.WAGA:82,5
3.WZROST:175
4.WYMIARY:
BICEPS:38
KLATA:
UDO:65
TALIA:86
5.STAZ NA SILOWNI:od zimy 2006
6.DIETA w bilans sie nie bawie staram sie jesc duzo i wartosciowo
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 100ruskiego walka mety nie mozna liczyc jako cykl czyli 0 cykli przebytych
8.TRENING; split
9.CEL CYKLU:masa masa masa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):ekto wiec jasne
13.STAN ZDROWIA: jak mors
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:ekto wiec raczej szybka
klata : kiedys 100 szla teraz nie wiem
martwy ciag :
przysiad :

Witam mam na stanie 20ml propka atomica i 90 mety scantela, i mam dylemat czy zrobic solowe propa czy mete + prop. Na solo propa chyba za malo jak radzicie sądzicie? W jakich dawakach brac towar? Ile clomidu na odbolok? obawiac sie gino? na wątrobe posiadam 2paczki hepatilu(80tab) starczy czy esseliv jeszcze dokupic? porady sugestie bardzo prosze, pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9053 Napisanych postów 82735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699773
1-6 prop 100mg co drugi dzień


24tab. 3dni po ostatniej iniekcji 7dni po 100mg i dalej 10dni po 50mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
flex a nie za malo tego propa na solo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9053 Napisanych postów 82735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699773
w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
100 mg dobrego nie zaniżonego propa na 1 cykl będzie wyrywać z butów jak wszystko dopnie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
hehe no to z butow mnie nie wyrwieTak na serio to nie dopne, DIETA Praca, uczelnia no nie wyrabiam, staram sie naprawde jesc duzo i wartosciowo, odzywkami bede nadrabial jak sie tylko da, na diete odzywki kasa idzie wiec trzeba na nią robic. No nic, jakie efekty ile miecha wpadnie bedzie widac, dzięki chlopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
witam wszystkich!! mam ogromna prosbe : cwicze w poniedzialki biceps(modlitewnik,hantle),klate(lawka skos poziom,rozpietki),triceps(wyciskanie francuskie,hantle),wtorek barki,przedramie,kaptury. ŚRoda wolna . Czwartek triceps biceps przedramie. Piatek : ktata , barki, Kaptury. Mam ogromna prosbe!!! chce w Srode zaczac cwiczyc nogi i plecy ... czy to dobry pomysl ?? chce to cwiczyc wlasnie tylko w srody bo wtedy mam czas... cwicze w warunkach domowych tj 110 kg w krazkach, 2 gryfy krotkie 40 cm , gryf lamany, gryf dlugi, modlitewnik oczywiscie tez lawke posiadam;p pomozcie i zaproponojcie mi cos na plecy i nogi. Z gory wielkie dzieki. PZDR!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5164
popieprzylem tematy sorki

Zmieniony przez - nabity-81 w dniu 2009-01-05 20:44:09

biko rosnie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9053 Napisanych postów 82735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699773
probb po co robisz syf w temacie??
załóż temat w treningu
nogi z plecami to niezbyt dobry pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
wlasnie nie umie za bardzo zalozyc nowego tematu;p bo drugi raz dopiero korzystam z tej stronki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
wejdz w dział trening u góry działu masz zacznij nowy temat-tam wpisz tytuł tematu i w ramce niżej wpisz pytanie potem zejdz na wyślij i tyle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron prolongatum Jelfa Testosteron Enanthat 5 amp.

Następny temat

prohormony a testosteron

WHEY premium