SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, mały dylemat...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5215
Witam, na wstępie proszę o skasowanie mojego posta o nazwie "Pierwszy cykl, mały dylemat", nie wiem czego nie mogę go edytować (cały czas mi wyskakuje tekst z napisem "wystąpił błąd") i musiałem od nowa założyć wątek.

1. WIEK: 28 lat
2. WAGA: 75kg
3. WZROST: 178cm
4. WYMIARY:
-biceps: 37cm
-klatka: 110cm
-udo: 58cm
-talia: 90cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: od 2000 roku z przerwami
6. DIETA: w miarę jest
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadne
8. TRENING: Stosuje różne metody treningu i zmieniam je co jakiś czas, głównie piramidę z drop setami oraz metodę wstępnego zmęczenia, niektóre ćwiczenia zmieniam co 2-3tyg. Ogólny całoroczny plan treningowy mam przeplatany mikrocyklami na masę, siłę oraz rzeźbę.
9. CEL CYKLU: masa dobrej jakości oraz siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 21%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: bez zarzutu
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: znikoma skłonność do łysienia, owłosienie średnie (brak owłosienia na plecach:p)
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1799 kilokalorii (kcal)
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 97kg
-martwy ciąg: 5-6x 120kg (w seriach podczas treningu siłowego)
-przysiad: 4-5x 100kg (w seriach podczas treningu siłowego)

Mam dylemat z ułożeniem pierwszego cyklu. Długo się zastanawiałem ale w końcu zdecydowałem sięgnąć po SAA. W jednym z numerów MD (Muscular Development) w dziale Ciemna Strona Mocy wyczytałem cykl dla początkującego, wygląda on następująco:

Tygodnie / dawka / środek/ częstotliwość brania
1-8 / 250mg / enan / co 4 dni
2 / 20mg / meta / codziennie
3 / 30mg / meta / codziennie
4 / 40mg / meta / codziennie
5 / 50mg / meta / codziennie
6 / 40mg / meta / codziennie
7 / 30mg / meta / codziennie
8 / 20mg / meta / codziennie

I teraz problem polega na tym że nie mogę zrobić całego cyklu na enanie bo będę miał tylko 10 strzałów po 250mg co mi starczy na jakieś 5 tygodni (ale czytałem również że enana powinno się walić po 100mg więc wtedy by mi starczyło na 7 tyg.) i muszę zacząć cykl na czymś innym a później ew. kończyć na enanie. Zastanawiałem się nad omką ale czytałem że to zły wybór na pierwszy cykl i że mnie bardzo może zalać czego nie chce.

Druga sprawa to taka że wydaje mi się że za duże są te dawki metki podane w tym niby "cyklu dla początkującego" bo czytałem że na moją wagę (75kg) wystarczy brać 20mg dziennie, więc ta piramida do 50mg dziennie wydaje mi się stanowczo za duża.

A może zrobić całkiem inny cykl? np. z deką? co proponujecie??
Ogólnie chodzi mi o to żeby cykl trwał jakieś 8tyg. max 10. Cel cyklu to masa i siła, oczekuje tak z 5kg możliwie jak najlepszej jakości masy.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - ReMiXxX w dniu 2013-05-08 13:17:36

Its All About The Pain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Nic takiego by się nie stało, ot miałby coś w rodzaju mostu a po cyklu wracałby do siebie "samodzielnie"

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Myślę, że regularny trening przez 1 rok da Ci lepsze efekty niż 13 lat z przerwami.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
1-8 prop 100mg e2d
1-6 npp 80mg e2d

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
10ml ci nie starczy na cykl. kup jeszcze jedna flaszke
Wbijaj 250mg co 5 dni minimum przez 10 tyg
Dodać możesz do tego 20mg mety przez 6 tyg
i pamietaj o hcg i clomie do odbloku

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5215
krzykacz
Myślę, że regularny trening przez 1 rok da Ci lepsze efekty niż 13 lat z przerwami.


Dzięki za złotą myśl ale wiem o tym ;) trochę wstyd komuś mówić że tyle trenuje i praktycznie mam 75kg wagi ale taka prawda. Przez pierwsze kilka lat jechałem na sucho jako nastolatek, później jakieś suple, typu kretka ale to wszystko było robione z małą wiedzą którą uzupełniałem z biegiem czasu.

Do przerw zmuszało mnie wiele sytuacji, np. wyjazdy za granice których miałem kilka, problemy w życiu prywatnym które każdy z nas miewał, drobne kontuzje, oraz co najśmieszniejsze kobieta mówiła że jestem za duży i mnie prosiła żebym już nie ćwiczył haha (na szczęście już z nią nie jestem ale nie dlatego się rozstaliśmy).

I tak na dobrą sprawę powiedzmy że jestem od około 2 lat na prostej i jakoś jadę do przodu, po drodze miałem kilka cykli z różnymi suplementami. W grudniu tamtego roku uzyskałem życiową formę i doznałem kontuzji mięśnia przyczepu w przedramieniu co mnie ponownie na trochę wykluczyło z ćwiczeń, także życie nie jest usłane różami ale trzeba jakoś sobie radzić, a teraz postanowiłem rozpocząć swój pierwszy cykl z SAA.

A dobre jest jeszcze to że jak leczyłem naderwany mięsień to byłem u dwóch specjalistów i każdy zdiagnozował co innego ale oboje mi proponowali zrezygnowanie z siłowni :), normalnie padaka, ja tu przychodzę do lekarza żeby on mnie wyleczył, zalecił rehabilitacje a ci mi proponują rezygnacje ze sportu i odradzają treningi zbijając że jeśli nie jestem jakimś mistrzem świata to nie potrzebne mi to i moje tłumaczenia że jest to moja pasja i styl życia nie przekonuje ich, cóż takich mamy lekarzy i następnym razem chyba pójdę się leczyć prywatne.

Its All About The Pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94308 Napisanych postów 364241 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668520
zacznij od diety to masa ruszy z kcal na plus,na 1 cykl 1 środek sama metka będzie optymalna w stałej dawce 30 mg dziennie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 244
no ja bym na twoim miejscu na pierwszy cykl wzioł sobie 15 strzał prolagatium i 100 tabsów metki 30 mg ed i tescia co 3 dni bijesz dobre żarcie i odblokowanie po cyklu i bedzie dobry kop

Zmieniony przez - zomber w dniu 2013-05-08 14:08:57

Zmieniony przez - zomber w dniu 2013-05-08 14:10:01

Zmieniony przez - zomber w dniu 2013-05-08 14:13:16

Liczy Się p******niecie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5215
zomber
no ja bym na twoim miejscu na pierwszy cykl wzioł sobie 15 strzał prolagatium i 100 tabsów metki 30 mg ed i tescia co 3 dni bijesz dobre żarcie i odblokowanie po cyklu i bedzie dobry kop

Zmieniony przez - zomber w dniu 2013-05-08 14:08:57

Zmieniony przez - zomber w dniu 2013-05-08 14:10:01

Zmieniony przez - zomber w dniu 2013-05-08 14:13:16


też chciałem właśnie 15 prolki ale one są pakowane po 10 a 20 mi się nie opłaca kupować, więc muszę coś innego wymyślić na ułożenie cyklu

Its All About The Pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
Prolongatum byl /jest pakowany po 5 amp, 100mg/ml.... ale odraqdzał bym kupno owego towaru , chyba ze sam po niego pójdziesz do apteki, bo tak pewnosci o orginalnosci nie masz , a ze jestes zielony w temacie to pewnie dostaniesz wajche, lepiej zainwestuj w dobre UG... ale to jesli chodzi o tescia , jesli chodzi o Ciebie to najlepiej zrób tak jak Łodzianin radzi, jeden srodek, meta przez 6-7tyg w stalej dawce 30mg i powinno byc ok...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Jeżeli nie pomyliłeś nic z tym wymiarem w pasie, to polecałbym Ci dopięcie diety, ewentualnie propa na 8 tyg i redukcję. Przy Twojej wadze i wymiarach to 90 cm w pasie to sporo.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 244
tak prop jelfa polski jest gites u mnie nie wiem jak u cb i są pakowane na 100 procent po 5 ampułek

Liczy Się p******niecie !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winko genesis WTF fake?

Następny temat

Oxanavar + clomed

WHEY premium