SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl - prop solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
Wszystko kupione, tylko teraz problem tego typu - jak kiedy i czym bić. Na forum zdania na ten temat są bardzo podzielone wiec nie bardzo wiem w co mam wierzyc. Pewnikiem jest to ze jesli chce bic sam w udo, to musze wybrac strone zewnetrzna, i uwazac na zyly, ale nadal nie wiem jaką igłą najlepiej bedzie nabierac/bic, w jakich godzinach najlepiej bic (czy to ma w ogole jakies znaczenie), oraz czy iniekcja w dzien treningu nog jest wskazana (jesli tak to przed czy po treningiem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
aha, propa mam z global labsa, 2 butelki - jeden jest biały, drugi natomiast lekko żółtawy, niestety nie mam w chwili obecnej czym zrobic zdjecia. Co to moze znaczyc? Jesli chodzi o clomid to cos takiego - http://ww.JPG , hcg jeszcze nie ma.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2012-12-18 18:20:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94580 Napisanych postów 364547 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669385
clomid masz normalny apteczny z pl,do nabierania 8-9 do iniekcji wystarczą igły 7 35-40 mm

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94580 Napisanych postów 364547 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669385
tutaj zobacz gdzie masz wbijać http://www.spotinjections.com/ 
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
Ok, to pozostała kwestia tego czy bicie w dniu treningu nog jakos z owym treningiem koliduje (jesli nie to lepiej bic przed czy po nim), oraz czy te rozne kolory swiadcza o fejku?=/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2346
Ja tam wole przed lepsza Pompa;D ale jak nogi masz w tym dniu co cwiczysz je to lepiej daj po treningu:) Zapewne po pierwszych strzałach noga bedzie bolec ale powinien sie przyzwyczaic organizm po paru zastrzykach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
Bol to akuart najmniejszy problem ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Odnośnie Globala możesz sobie poczytać tutaj, cały topick
https://www.sfd.pl/Debiut_Global_Labs-t689607-s28.html

Bicie w dni treningu w niczym nie koliguj, no może jedynie ból po propie trochę Ci komplikować trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94580 Napisanych postów 364547 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669385
bij jak ci wygodnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
Jest sens brac zma na bombie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tesciu + winko ?

Następny temat

Pierwszy Cykl na mase

WHEY premium