SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 Cykl na epi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemyśl sprawę. Masz dopiero 18 lat a Twój układ hormonalny sie stabilizuje. Po co robić burdel w takim momencie? W Tym wieku masz swój własny potencjał hormonalny a testosteron pewnie Ci uszami sie wylewa. Zaczekaj jeszcze kilka lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 461
Morda przymierzasz sie do tego cyklu juz xxxx czasu, wiec jak juz wiesz co brac i jak to dzialaj,

Mdma - skoro chlopak sie juz zastanowil zna ryzyko i konsekwencje takich srodkow oraz ich plusy to nie wpieprzal bym sie miedzy wodke a zakaske xd wszystko jest dla ludzi ale z glowa pondroo

Zmieniony przez - BigSmileX w dniu 2014-02-06 23:18:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
dodaj jakis probiotyk bo mocno wyjaławia florę bakteryjną jelit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BigSmileX
Mdma - skoro chlopak sie juz zastanowil zna ryzyko i konsekwencje takich srodkow oraz ich plusy to nie wpieprzal bym sie miedzy wodke a zakaske xd wszystko jest dla ludzi ale z glowa pondroo

Zmieniony przez - BigSmileX w dniu 2014-02-06 23:18:22

Używasz zwrotów których nie znasz znaczenia. Ja sie nie wpieprzam tylko sugeruje. A jak uważasz, ze stosowanie w tym wieku PH/SAA jest "z głowa" to nawet nie mam zamiaru zmieniać Twojego zdania.

Miliono - to sprawa bardzo indywidualna tak jak wpływ na ciśnienie i stawy. Mi żadne z tych rzeczy nie dolegały na Epi a niektórzy doświadczają wszystkich efektów ubocznych.

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2014-02-07 00:00:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
no w sumie jedyne co ja zaobserwowalem to lekkie wysuszenie stawow, ale blok bardzo bardzo maly, daa starczy pewnie na odblokowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja jestem ciekawy jak mój organizm zareaguje na DAA bo w normalnej suplementacji nic nie poczułem. Zreszta badania rożnie mówią. W jednym po 2 tygodniach badanym osobom teść skakał o chyba 35% w gore w drugim nikomu nic nie podbiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Bralem DAA i nie odczulem zadnychy efektow ubocznych same pozytywy badania watroby itp byly okej zalezy od organizmu kto nie ryzykuje ten nie zyskuje :)Dodam jeszcze ze bralem DAA w wieku 19lat Ty masz 18 wiem mala roznica wiekowa ja na Twoim miejscu byl wzia to Epi czy co tam planujesz brac ja poprostu jestem taki ze jak juz sobie cos postanowie to musze to zrobic dodam ze w marcu zaczne redukcje na testsciu i winstrolu wiec zapraszam do obserwowania tematu pozdro i rosnij :)

Zmieniony przez - rosco569 w dniu 2014-02-10 09:16:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2399
Epi delikatny jest więc na pierwszy raz ok. Tylko zamiast 6-bromo wziołbym daa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Epi wysusza stawy, 6bromo tez, wiec odpusc bromo. DAA+kreatynka wystarczy po. Bralem epi - nie warte zachodu solo. To samo na xpandzie bym wtedy zrobil :D

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
ja tam na 5 tygodniu epi jestem i czuje jak dotykam bol sutkow co zrobic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o insulinie insulatar

Następny temat

susta i deka

WHEY premium