SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat co i jak?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Witam wszystkich.
Jestem nowym użytkownikiem więc proszę z góry o wyrozumiałość w przypadku gdyby moje pytania były dla was dziwne lub głupie, ponieważ nie jestem znawcą a nie mam kogo się poradzić.
Więc do rzeczy. Mam 17 lat 183cm i ważę w granicach 80kg. ( 3 lata ćwiczę sporty walki) na siłownie chodzę już od pewnego czasu i wiem że nic nie dzieje się szybko także nie liczę na natychmiastowe efekty. Ale jestem ciekaw czy mogę zacząć brać jakieś białko czy kreatynę?. Nie chcę przybierać na masie ponieważ mam bardzo dobrą sylwetkę. Do tego jeszcze jaka dieta byłaby najlepsza?
Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Zmieniony przez - Morfeo w dniu 2008-10-11 23:58:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
no a co jest Twoim celem... jak nie chcesz przybrac na wadze to chcesz zleciec z wagi czy jak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Narazie ćwiczyłem bez żadnej diety itp.

Teraz chcę sobie zarzucić jakąś dietę ( naprawde jestem zmobilizowany) i do tego białko. Co wy na to??
Z masą to chodziło mi o to że nie chce nabierać kilogramów
tylko wyrzeźbić mięśnie i do tego nabrać siły.

Czytam wiele artykułów itp ale jeszcze nie mogę ogarnąć pewnych spraw.
Pozdro

Zmieniony przez - Morfeo w dniu 2008-10-12 23:29:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli wyrzezbic to moze jakas kreatyne i hmb .... no bo jesli nie chcesz przytyc (nabrac masy) to bialko zbedne hmb rzezbi niby ale musisz je dosyc dlugo stosowac a po kreatynie mozesz przybarac z 2 kg to zalezy od diety i organizmu ale napewno doda ci sily ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
jak rzebic to nie kreatyna... jakis spalacz tluszczu badz ewentualnie hmb albo l-karnityna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
ak rzebic to nie kreatyna... jakis spalacz tluszczu badz ewentualnie hmb albo l-karnityna. --- popieram przedmowce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko 16 lat

Następny temat

Firce + Size on... mały problem..

WHEY premium