SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17,5 letni ekto po ponad 2 latach nowe s.9,10

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
przygode z siłownią zaczełem w styczniu 2007r . Cwiczyłem z kumplami na betonowych ciężarkach na ławeczce sklepanej z desek, oczywiście codziennie klatke, ewentualnie ręce... reszty mięśni nie znaliśmy;] wykonywaliśmy po 30-50powt, malym ciężarem tak az do lipca 2007, następnie miałem przerwe 3 miesiące i w listopadzie zaczełem chodzić na wmiare normalną siłke, potem dalej 2 miechy przerwy bo remonty w domu i dalej siłka na lepszym sprzecie. Wtedy(luty 2008) zaczełem już robić barki i plecy, tak az do waakcji , musiałem troche hajsu zarobić i zrezygnować z siłki. Praktycznie od września 2008 do czerwca nie miałem większych przerw.
stosowane suple to
3 cykle mono
2 jabłczan
1 stack
7kg gainerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13235
ale w bicepsie 13cm w ciagu nieco ponad 2 lata to wynik nie do wyobrazenia i progres innych partii przez ten czas tez robi wrazenie . bardzo dobrze oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
czasowo to 2,5 roku ale ćwiczeniowo wyszło 2 lata, poza tym ciesze sie że sa mięśnie dobrej jakości, i nie mam problemów z rzeźbą a denerwuje to że wolno obwody i masa leci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Ja bym się cieszył z takiego wyglądu :) ale wiadomo zawsze chcemy czegoś wiecej i dażymy do tego wiec zycze powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Smukła sylwetka, ale jest dobrze :) nawet fajnie sie wszystko prezentuje. Najbardziej odstaje najszerszy no i weź sie tez lepiej za przedramię

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz głos odemnie. Ale pewnie ten drugi picuś wygra.
Niezłe nagrody.
A jak wygrasz to będziesz na okładce z tą miłą panią, trzymając ją tam... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
hehe chciałbym,;] a co do tego co najbardziej oprócz sisiora to prostowniki, nogi no i przedramie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
rychu soga ci przypadkowo dałem;] a co do konkursu to i tak jury z gazetki decydują ostatecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1564
z budowy to jakbym siebie widział :P sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rabi juz nie 20

Następny temat

89suchy, 19lat

WHEY premium