SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14lat/ hantelki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Mam 14lat i chce kupic hantelki ... cwicze od 3tygodni (pompki itp.) i chce kupic hantle... rodzice mówią mi że w tym wieku to nie można więcej niz 1kg. Czy mają racje? przeglądałem tematy i w żadnym nie widze jakiejs sensownej odpowiedzi...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 14

Waga: 56

Wzrost: 156(chyba)

Cel treningowy: biceps

Staż treningowy na słowni: żaden

Uprawiane inne sporty: jazda na rowerze

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): żadnee..

Dieta: żadna...

Przeciwskaznania medyczne: ,,,

Zażywane suplementy: ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
w wieku 14 lat jeszcze rośniesz i nie ma sensu już zaczynać przygody z siłownią ja mam 17 i nie wiem czy nie za wcześnie rzuciłem się na siłkę ... na razie rób jak ja w Twoim wieku , biegaj na dworzu , baw się w berka i chowanego i jak bardzo chcesz to rób pompeczki 3serie dziennie , rano po szkole , wieczorkiem . Mam nadzieję że pomogłem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Masz tutaj przykładowe treningi w domu.
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html
Wszystko zależy od Ciebie, genetyki, motywacji itp. Ja zacząłem wcześnie, jak miałem 12 lat i specjalnie nie żałuje. Tylko miałem trenerów którzy się mną opiekowali.
Nie prawda że 1 kg jest dla Ciebie. Myślę, ze spokojnie od 5 kg do 10 kg możesz mieć, jednak najpierw zbuduj zaplecze siłowe przez ćwiczenia z własnym obciążeniem ciała. Pompki, podciągania ( kup drązek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1385
Cwicz wszystko tylko oprocz cwiczen obciazajacych kregoslup :D Ja zaluje ze nie zaczolem wczesniej :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 plan na na mase by me do oceny

Następny temat

FBW DO OCENY

WHEY premium