SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1000 kalori w jednym z posiłków

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
jeśli nie wyjdzie poza zapotrzebowanie to nic nie powinno się odłożyć

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
j/w. To nie tak dużo jak ktoś jest przyzwyczajony do takich ilości 100 kcal to będzie 300g piersi, 200g ryżu, lub 200g innego miesa np wołowiny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
abstrakcyjnie pojęte 1000kcal w jednym posiłku to nie jest za dużo. Sam nieraz jadłem sporo wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jakby dodać jeszcze tłuszczu to raz dwa te 1000 wchodzi, np taki wieśmak którego mam zamiar jutro zjeść 575 kalorii, czisburger ma 300 i spokojnie idzie zjeść 3, do tego frytki i kola albo kanapka drwala 924 kalorie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
chrisshyn
animal? skad teza o tej tkance tluszczowej?


Z dupy chyba.

Animal - jeszcze jeden Twój post, z jakimiś mongolskimi teoriami a otrzymujesz nagrodę.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
amentoris ja nie oceniam twoich głupich komentarzy. wydaje mi się wręcz jestem przekonany że nabierze sobie w taki sposób zbędnego tłuszczyku. ja nigdy nie jadłem naraz tyle kalorii a ćwiczyłem na mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
To co Ci się wydaje zachowaj dla siebie, ponieważ niema wiele wspólnego z rzeczywistością.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
amentoris daj mi spokój pisze z własnego doświadczenia. jak nie chcesz to mnie nie słuchaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie mam ochoty toczyć w każdym temacie z Tobą dyskusji, ani prostować porad które autora tematu wprowadzają w błąd.

Więcej ostrzeżeń nie będzie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skrecona kostka

Następny temat

wydłużanie kończyn

WHEY premium