SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

żywienie się powietrzem

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
magic_key jesli miałbyś chociaż PODSTAWOWE pojęcie o fizyce i chemii wiedziałbyś, że pojęcie takie jak "pamięć wody" to bujda na resorach. ciężko się dyskutuje z ludźmi, którzy mają braki w wiedzy na poziomie gimnazjum. pewnie w liceum same dwóje z chemii, fizyki, biologii, z matmy komis, a teraz jest samozwańczym głosicielem nowej "nauki", parodia :D

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
I co lekcje wychowawczą to mieliśmy całe te medytacje itp. oprócz tego kazała nam się szykować na koniec świata w 2012,

nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
@zluo

Fizyka? Przeciez to bujdy na resorach, kto lubil fizyke w szkole?
Homeopatia dziala! Kolega ojca, kolegi mamy, ciotki mojego wujka uzywal jej przez tydzien i katar zostal uleczony! To mowi samo za siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 367 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4674
no cholera jasna przeciez cały czas pisze ze lekarze nie potrafią udowodnić że to działa za pomocą tych wszystkich nauk typu fizyka, chemia. Ale nie wszystko mieści się w tych naukach na szczęście.
Gbydy naukowcy byli tak doskonali to już dawno leczyło by się raka, czy aids, zasiedlono by większość planet w układzie ziemskim, a ludzie by nie pracowali tylko wszystko by robiły maszyny.

Żyj sobie dalej w swoim świecie i oblicz co masz dzisiaj na kolacje, możesz skorzystać z prawa Keplera.

nie chce mi się z tobą gadać. ja wiem ze homeopatia działa i nie jest to zaden efekt placebo. nie wysilaj sie i nie odpisuj, NARA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gbydy naukowcy byli tak doskonali to już dawno leczyło by się raka, czy aids, zasiedlono by większość planet w układzie ziemskim, a ludzie by nie pracowali tylko wszystko by robiły maszyny.

i we wszystkim sa postepy.

50 lat temu mowilbys ze jak naukowcy byli by doskonali to polecieli by w kosmos (i ile bys wtedy poczekal na to ? 2 lata czy mnie pamiec myli ?). dzis to zadna nowosc.

podobnie bedzie za 50 lat. pewne rzeczy z ktorych teraz sie smiejesz moga byc mozliwe.

nie od razu krakow zbudowano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
magic, jedno pytanie. co miales w LO z fizy?

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 367 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4674
no a czy ja mówie że nie ma postępów ? dlatego tłumacze, że teraz to może niektórym się wydają dziwne niektóre metody leczenia, a za paredziesiąt lat albo i wcześniej mogą być używane przez o wiele więcej ludzi

-chodziłem do technikum, a miałem 3, zresztą co ci do tego? myślisz że ocena wyznacza twoją wiedzę ? Więc jesteś w błędzie. Ocena tylko świadczy o tym, jaką miałeś wiedzę, albo o tym czy się przygotowałeś w jakiś konkretny dzień. (Powiedzmy, że miesiąc później będziesz wszystko o tym wiedział, ale ocena ze sprawdzianu dalej pozostaje taka sama)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
"chodziłem do technikum, a miałem 3"
nie mam wiecej pytan. brak wiedzy, wyksztalcenia i scislego umyslu prowadzi do ciemnogrodu. niech dalej obnizaja poziom edukacji to bedzie coraz wiecej takich ciemniaków jak ty ;d

ps. w zyciu sie nie przygotowywalem do zadnego sprawdzianu w szkole az do liceum, w liceum tylko z matmy, ale ta mialem na poziomie wyzszym niz na I roku studiow ;d

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
Zamiast ciezszych przedmiotow scislych powinni uczyc racjonalnego myslenia i dac wiecej wfu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
ja buduje bunkier

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostrowia

Następny temat

Bodziec a odżywianie

WHEY premium