SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

środki znieczulające :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
witam mam troszkę głupie pytanie ,otóż czeka mnie wizyta u stomatologa :( dokładnie chodzi o wyrwanie zęba którego nie ma a dokładnie pisząc to dawniej dostałem tubę na meczu ,wiadomo o co chodzi i ułamał mi się ząb i teraz taki problem że ułamał mi się do końca praktycznie i myślę że ciężko będzie go wyrwac tradycyjnie,czyli kleszczami bez rozcinania dziąsła .Co dziwne wogule mnie nie boli pewnie nerwy obumarły tylko że jak jestem na dworze i mnie zawieje to często ropa mi podchodzi i czasami zdarzy się że bardzo puchnę. Myslałem o morfinie żeby sobie skołowac bo dział mniej wiecej do 8 godz. więc w sam raz :) tylko nie wiem jak to się ma do zabiegu u stomatologa bo dentysta też podaje jakieś środki znieczulające i żeby nie było jaj potem że odlece albo coś podobnego jescze obiło mi się od ucha metadon no ale to juz chyba zbyd mocny środek i ciężko z dostaniem a może są gabinety stomatologiczne które posiadają za***iste środki znieczulające typu morfina lub coś co działa na 100% ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
ale po co kombinujesz?
lepiej poszukaj dobrego stomatologa ,on się już wszystkim zajmie i bólu nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 715 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4846
Tak, mogą Ci zrobić pod pełną narkozą, czyli obudzisz się już po wszystkim. Tylko uważaj bo było głośno o stomatologu, który gwałcił pod narkozą

"Gubi sam siebie ten, kto drugiego czyni potężnym,
gdyż tworzy tę potęgę zręcznością lub siłą,
a jedno i drugie budzi nieufność u tego, który stał się potężny."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
no spoko właśnie o to by mi chodziło , tylko nie wiem czy w polsce dentysta może podawac środki typu morfina , ostatnio kuzynka mi mówiła że na śląsku chyba w Częstochowie otworzyli gabinet stomatologiczny i mówiła że nic nie boli i wogule super,więc od razu pomyślałem że podają morfine :) lub inny super środek . Nie chce sytuacji że pójde i dentysta powie mi ze ma za***iste znieczulenie ze nic nie boli i wogule a będzie inaczej jak to juz bywa w polskich gabinetach stomatologicznych , no i ile takie znieczulenie może kosztowac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
heheheh no może nie trafie na pedała a zresztą to pewnie nie jedna laska by się ucieszyła i wolała by wtedy na żywca rwac zęba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 715 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4846
Różnie, od 150 do 300 nawet w skrajnych przypadkach. Morfiny na pewno nie dają.

"Gubi sam siebie ten, kto drugiego czyni potężnym,
gdyż tworzy tę potęgę zręcznością lub siłą,
a jedno i drugie budzi nieufność u tego, który stał się potężny."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi stomatolog prywatnie dorobił pół zęba za 200-250zł
już nie pamiętam

wygląda jak by nigdy nic z nim nie było robione
nawet kolor dobrał idealnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
no dzięki będę musiał pochodzic po Krakowie i po pytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2118
Ja tez mialem miec zab operacyjnie wyciagany. Bylem u dentystki jednej i mi caly pokruszyla jak probowala wyrwac, a potem mnie do innego wyslala bo powiedziala ze ona sie tego dalej nie podejmie wiec poszedlem do innego on mial caly sprzet, tylko ze akurat jak ja mialem miec robione ten zayebisty sprzet mu siadl haha. I stwierdzil ze mi go wyrwie normalnie poltorej godziny mi go wyrywal i jeszcze kawalek zeba zostal w dziasle ale wyszedl sam po jakims czasie dostalem 4 zastrzyki znieczulajace w gorne dziaslo od zewnatrz, 3 wewnatrz i jeden nad zab, to byla masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
o ****a to już sam się znieczulę tą morfiną i *******e,a na zębie mi nie zależy bo z tyłu tylko żeby nie bolało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 926
idż lepiej na mecz nie do dentysty ;) pozdro -KSC_
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZISIEJSZA DEKA

Następny temat

Jak z tym STANAZOLEM

WHEY premium