SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZISIEJSZA DEKA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2968
krótko i na temat...
NA JAKA DEKE PAKOWANA W 10 ml WARTO STAWIAĆ??
CZY GRA JEST WARTA SWIECZKI??? DUZO WY***EK>..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
wy***ek jest pełno teraz deka to chyba najmniej pewien towar i to obojętnie czy 10 ml czy 2ml. więc musisz mieć pewne źródełko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2968
niedługo chce pojechac cykl i bedzie potrzebna DEKA
kiedys trafilem DECABOL 250 FAJNIE ROBIŁ
POTEM JUZ norma 2ml szła
teraz niewiem sam w co udezyć?
NORMA??
ORGANON??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
Gregor pisal ze atomic klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
Organon masz dużo wy***ek ale tak jak ci pisałem wy***ki teraz masz na wszystkim nie bierz nic od przypadkowych ludzi bo mają taniej jak dobrze poszukasz i zakupy zrobisz od pewnego dila który ci gówna nie wciśnie to trafisz za***isty towarek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2968
KUMPEL OSTATNIO ZAPODAL alchemie....podobno cos nowego puscili hm......efekt nawed nawed walil DEKA+OMA tak ze *** wie jak to odebrac moze sama oma go poklepala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2968
kumpel siedzi w tym pare lat ma dobre soki ale to ja musze podac co chce>>>.
mysle niekombinowac i zapodać NORME ostatnio brałem byla dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
z alchemii klepie ,ta z nowej serii ,pakowana w pudełeczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2968
taka była.... 1maja zaczynam
1-10deka
1-8 enan
9-13 aga
9-14 winko
dzis robiłem badania MORFOLOGIA ENZYMY WATROBOWE KREATYNINA ITD......CALKOWITY KOSZT 16 PLN hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1000
bierz to co dopiero wyszlo, ale zawsze z poprawka na to, ze klujesz tescia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
Atomic,Phoenix osobiscie nie stosowałem ale jest duzo dobrych opini

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol z rosji

Następny temat

środki znieczulające :)

WHEY premium