SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ściskacze Captains of Crush

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
http://www.ironmind.com/ironcms/export/IronMind/Main/captainsofcrush1.html
Są to ściskacze o różnych oporach, niewielu ludzi może zamknąć ściskacz #3, a już tylko 4 osoby na świecie zamknęły oficjalnie #4. Oczywiście są też ściskacze dla normalnych osób ale wydają mi się lepszym rozwiązaniem niż ściskanie tych z supermarketu po 150 razy. Wiecie może czy można je gdzieś nabyć w Polsce?
Pozdrawiam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1364
Kolega ma racje. Warto zamowic Captains of Crush z USA, sa lepszym wyborem. Sam zamowilem i jestem bardzo zadowolony, chociaz troche mnie to $ wynioslo. Heavy Gripsow tez uzywam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
w Polsce raczej ciezko o nie, sa za to IRON HAND'y ja osobiscie uwazam je za lepszy wynalazek poniewaz masz taki sam opr na kazdy palec a przy ytm co pokazujesz najwiecej wywiera sie na malego palca a najmniej na wskazujacy (ma krotszy ruch do pkonania). poza tym IRON HAND jest wielofunkcyjny i latwo mozna go dpasowacdo kazdej dloni i zmieniac opor sprezyn. a w dodatku kciuk tez mozna cwiczyc odpowiednio chwytajac... to nie reklama ale porownanie ktore sam zrobilem....
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7241
j/w ; dodam tylko że przewagę iron hand powiększa możliwość regulacji oporu przez zdejmowanie sprężyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 659
Właśnie myślałem o zakupie takiego ściskacza i odpowiedzieliście mi na moje nurtujące mnie pytania ;p
Polacy Ściskajcie RAZEM xD

Bez bólu nie ma efektu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1129
a wie ktoś gdzie można kupić mocne sprężyny do IRONA (chodzi mi o 18)?? w sklepie na armpower.net nie mają.. chyba, że coś się zmieniło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
IRON MAN a jak najlepiej cwiczyc kciuk na iron handzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zamawiałem crushe z sronki z usa w ciagu tygodnia miałem .Wole zakupic w USA bo w PL sprzęt do armu jest kosmicznie drogi(chyba ,że samemu sie zrobi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1364
Ile zaplaciles? Zaplaciles w $ czy zl? Ile biora za przesylke do Polski? Nie ma zadnych dodatkowych oplat? Na stronie ironminda pisze cos o dodatkowych oplatach za [rzesylki zagraniczne; cytat: "Duties & Taxes:

* International orders: Please note that you will be required to pay any duties/taxes owed to your government upon delivery of your shipment. Please check with your local customs office for a schedule of these charges. "
W zwiazku tym czy nie bylo dodatkowych oplat? Czy placiles tylko za towar i przesylke? Ile to wynioslo? Czy dostales taka karte: http://ironmind-store.com/NEW-DESIGN-Captains-of-Crush-Grippers-ID-Card/productinfo/1250-C/ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3684
www.sciskacze.pl  - tu możecie kupić ściskacze Heavy Grips. Po co ściągać z USA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
daty

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
heavy grips -> sa robione w chinach. jakieś pytania? szajs, kiła, beznadzieja. moja osobista opinia. wiem bo mam. COC kupiłem z USA. 5 sciskaczy po 20 $ wyszło 150 $ z wysyłką. doszło 98 zł cła i opłat tranzytowych. w sumie mnie to wyniosło 550 zł za 5 ściskaczy orginalnych z IRONMIND. POLECAM. wspaniała jakość. nieporównywalnie trudniejsze w zamknięciu niż jakieś podróbki. pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbor najwiekszych przedramion;]

Następny temat

Plan na siłę do oceny

WHEY premium