SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łączenie pokarmów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
Hej...ju od dawna mam tak, że jak coś zjem to mam duży i twardy brzuch...normalnie po wszystkim i nie ma tak ze za godizne juz jest ok tlyko jak cos zjem pierwszy posiłek, to mam tak cały dzień. nie wiem czy są to wzdęcia bo brak ruchu to nie, bo jezdze rowerem, chodze do skzoły, i jem zdrowo..na sniadanie o 7. kawalek chleba pełno ziarnistego z serem, sałatą, ogorkiem, rzodkieewką, w skozle 2 kawalki chleba z tym też. potem w domu twarozek i potem obiad. a na kolacje nie moge zjesc nic innego niż Activie, bo jakbym zjadla nawet kawalek cheba to na drug dzień mam nadal tez duży i tward brzuch..nie wiem czy jest to kwestia złego łączenia pokarmów..mysle ze nie..prosze o pomoc odpowiedzec mi dlaczego tak mam, i jescze na druga odpowiedź, jak łączy się pokarmy...(mam 13,5 lat)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5710
może połykasz za dużo powietrza jak jesz ; p

Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego o czym myśleliśmy.

Buddha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
na pewno nie jest to kwestia doboru złych produktow, może masz problemy z trawieniem? powinnas skonsultowac sie z lekarzem, na pewno Ci pomoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8692
Sprawa jest dosyć dziwna gdyby to po chwili znikało to było by możliwe że szybko jedząc połykasz powietrze ale jeśli utrzymuje się to cały dzień to mogą być wzdęcia ale ja proponuje skonsultować się z lekarzem lub poczekać aż wypowiedzą się tutaj bardziej doświadczeni koledzy bo ja nie jestem w stanie stwierdzić co to może być. Ja osobiście wykluczam dobór złych produktów według mnie nie jest to możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
byłam juz u lekarza..ale ok, jutro pójde do innego. lekarz mi powiedział ze u szczupłych osób tak jest...rozumiem ze moze tam troche wystawać, ale nie aż tak..:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
Pytanie czy jestes wystarczajaco zdeterminowana. jesli tak to odpowiednia dieta rozwiazuje pewnie z 90% problemow zdrowotnych.
bez bardzo drobiazgowych badan prawdopodobnie nie dowiesz sie jaka jest przyczyna takiej a nie innej Twojej przemiany materii.
Wiec pozostaje ci probowac metoda prob i bledow.

Jezeli cos nie robi Ci dobrze to odstawiasz to.
Chleb nie jest najzdrowszym z produktow. jedzenie czegokolwiek przed obiadem odpada. popijanie czegokolwiek odpada. ( min godzina i to po delikatnym posilku.
Obiad to tez bardzo szerokie pojecie.
Znajac polska kuchnie to wszystko rozgotowane, usmazone i pomieszane.


cos w stylu, albo w zawartosci Twojego odzywiania sie powoduje ze nie trawisz tak jak nalezy.( chorobowe czynniki pomijam bo znacznie trudniej je zdeterminowac a i tak mozna latwo wyeliminowac odpowiednia dieta.
Poczytaj- Malachow - "oczyszczanie organizmu" (mozna zassac z neta) albo Tombak- wygogluj.
Za mloda troche jestes na problemy z ukladem pokarmowym.
Zmien cos i to szybko.

Laczenie pokarmow - ksiazki powyzej, zwlaszcza pierwsza.
yo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

30 kg do zrzucenia

Następny temat

wachania wagi

WHEY premium