SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łysienie po teściu...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Lepiej od razu brać Loxon 5%, na receptę jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2280
finasteryd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 274 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12921
ja zaś mam na odwrót łysieć nie łysieje ale na plecach , barkach i brzuchu wyrastaja pojedyncze czarne włochacze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Z tego co mi wiadomo to Saw Palmetto coś blokuje DHT. A z aptecznych rzeczy to Proscar. Aż dziwne, że nikt o tym nawet nie wspomniał(oprócz Rombacza)?

Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2014-05-18 01:50:15

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Co ma byc to bedzie. Ja np na grubej dawce suspension czy trenu na wodzie itp nie lysieje wogole, taki gen do wlosow, zatem ktos na dzieciecej dawce tescie bedzie lysy z brazzers, niestety, tak juz to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2060
Jak chcecie się bawić w inhibitory alfa-5-reduktazy typu Proscar, Propecia czy Finasteryd to radzę szukać źródła taniej viagry przyda się dożywotnio.

There are case reports of persistent diminished libido or erectile dysfunction, even after stopping the drug.[19] In December 2008, the Swedish Medical Products agency concluded a safety investigation of finasteride and advised that finasteride may cause irreversible sexual dysfunction.

http://en.wikipedia.org/wiki/Finasteride

Zmieniony przez - megaloser w dniu 2014-05-18 10:51:49

Zmieniony przez - megaloser w dniu 2014-05-18 10:57:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Wszystko ma skutki uboczne, ale to nie znaczy, że występują u każdego. Ogólnie jak już ktoś się zabiera za doping to musi się z nimi liczyć.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Ja na tesciu mam troche bardziej gęste wlosy niz na offie. Kazdy mi to mowi jak jestem on ze mi zgestnialy, zero zakol itd, pierwszy cykl pol roku ON, potem off na 3 miechy I teraz 2 miechow lece I nic, troche bardziej obroslem na klacie I plecach ale nie za duzo

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61995
z tego co zauwazyłem
ci co najbardziej obrastaja, najszybciej traca wlosy na glowie
wiec jak dzik to tylko łysy

Zmieniony przez - kulmasBAN w dniu 2014-05-18 13:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Zobacz sobie na pata z forum tutaj, leb pelen wlosow a kolo 130kg ma. To wszystko od genow zalezy

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

H-Drol + X-Tren - jaki odblok?

Następny temat

Jaki proponujecie cylk z posiadanych środków?

WHEY premium