SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łysienie po teściu...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2060
Jak masz długie włosy to nie rozpryskuj aerozolu z rurki nad włosami tylko przyłóż końcówkę rurki do skóry głowy i wtedy strzel. Płyn wyleje się na skórę wtedy palcem rozetrzyj płyn na okolice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
Masz po tym tłuste włosy?

I napisz ile czasu to stosowałeś? i po jakim czasie było widać efekty?

Na prawdę jestem w kropce... nie wiem czy wbijać dalej teścia czy odstawić go i próbować odwrócić efekt wypadających włosów przez ten właśnie środek... czy jest on w stanie zahamować wypadanie włosów nawet w trakcie brania teścia?

Na ulotce dołączonej do tego środka jest napisane, że z początku może zwiększyć się wypadanie włosów żeby zrobić miejsce dla nowych.. jak to wyglądało w Twoim przypadku?

Zmieniony przez - POOWER w dniu 2014-04-14 20:27:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
Podpowie mi ktoś jak się odblokować po 6 tygodniach brania prolongatum 200mg/e4d ?
Mam cały sprzęt... HCG i Clomid tylko nie wiem ile wziąść, bo cykl planowałem na 12 tygodni...

Zmieniony przez - POOWER w dniu 2014-04-15 10:07:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2060
Jak chcesz się odblokować to odstaw tescia, w drugim tygodniu po odstawieniu podaj 5 tyś HCG rozbite na 2 razy w odstępie 4 dni.

Po 14 dniach (najlepiej 3 dni od HCG) łykasz Clomid codziennie po 50mg na noc. Z tym, że w pierwszy dzień 150, drugi 100, trzeci 100 i czwarty już 50 i już do końca po jednej tab. czyli 50

Co do Loxonu, wypadania po użyciu nie zauważyłem, pamiętaj 99,9% ludzi nie bije koksu stąd ma normalne stężenia testa we krwii. Odrosty widać już po 3 tygodniu. Po 2 miesiącach widać znaczną różnicę.

Pamiętam jednak jak stosowałem Loxon jeszcze z 10 lat temu jak miałem początki łysienia, to efektów nie była prawie wcale.

Wniosek masz kilka postów wyżej - podwyższony poziom testa znacznie przyspiesza pracę Loxonu, który niweluje dodatkowo niekorzystnie działanie DHT na cebulki.

Co do tłustych włosów, pisałem przy dłuższych sporo płynu pójdzie na włosy.

Zmieniony przez - megaloser w dniu 2014-04-15 11:14:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
OK, podjąłem decyzję, że na razie nie odstawiam teścia... posłucham się i będę bił dalej i stosował LOXON... może w tej sytuacji faktycznie teść poprawi odrastanie włosów, które już wypadły..

dzis rano popsikałem głowę 2gi raz i strasznie mnie teraz swędzi, ale wytrzymam :)

Powiedz mi..
odstawiłeś Loxon po cyklu? i włosy się utrzymały?

Zmieniony przez - POOWER w dniu 2014-04-15 14:20:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2060
Swędzi bo jest tam alkohol, możesz mieć łupież po nim jak masz dłuższe włosy. Nie odstawiłem, ale piskam 1 x dziennie na noc, i nie 10 a 5 razy. Wiec butelka starczy na 2 miesiące spokojnie. Utrzymało się wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
A czy to prawda jakbyś to teraz odstawił to włosy wylecą prędzej niż normalnie by wypadły? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2060
naczytałeś się opinii tych którzy mają glace na głowie i są anty do wszystkiego co pomaga na łysienie... przestać pierd... psikaj łeb i wbijaj jak masz wbijać... zobaczysz że odrośnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Łysina dodaje męskości

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1642
@megaloser ;
hej jak tam efekty z tym loxonem minął miesiąc od twojej wypowiedzi dało Ci to coś czy bez zmian?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

H-Drol + X-Tren - jaki odblok?

Następny temat

Jaki proponujecie cylk z posiadanych środków?

WHEY premium