SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łydki po redukcji

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 66 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1101
Witam, kieruje do was pytanie odnośnie łydek.
W sobote skonczylem ostrą redukcje i teraz po weekendzie odpoczynku chce wrocic do cardio (spokojne 25 min) i poprostu nie moge bo tak mnie bolą łydki (ale tylko podczas wykonywania cardio)
Jest to takie uczucie jak by mi ktoś ściskał całe łydki i jakby same sie pompowaly i uniemozliwia mi to wykonywania cardio.
Podczas redukcji pare razy tak mialem ale wtedy zmienialem np bieganie na chodzenie pod gorke i na odwrot a teraz jest masakra:)
Ktoś coś? Dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wygląda na zespół przeciążeniowy goleni tzw. 'shin splits' co ma miejsce często właśnie choćby u biegaczy. Rozciągasz się ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 66 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1101
niee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ogranicz trochę aktywność, porozciągaj mięśnie łydek tak samo z rollowaniem, powinno trochę pomóc jeśli będzie nie wystarczająco wówczas wizyta u fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 66 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1101
Okej dzieki za pomoc. Stretching i bede obserwowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dodaj też wspomniane rollowanie dosc znacznie wpłynie na zniesienie napięcia z tego obszaru.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uraz klatki po treningu

Następny temat

Arytmia

WHEY premium