SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka do brzuszkow:)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031


Tak mysle nad zakupem lawki do brzuszków, ktora polecacie? Ja bym bral ta Thorna, ale czy jak sie ja da na sam dol to cyz ma wystarczajacy skos?, czy jest wygodna?, a co myslicie o wygietych lawkach? czy cos to daje te wygiecie?

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
wygieta ławka nic nie daje..biez ta..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
Ta jest dobraDobra regulacja i solidnie wygladanapewno wiecej zastosowan na niej znajdziesz niz na wygietej

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
widze że postęp techniki wszystkim zamieszał w głowie po co wogile ławeczka bo brzuszków to już na ziemi czy na normalnej ławce nie można robić???

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
Ale przeciez ta lawke bedzie mogl wykorzystac pozniej do innych cwiczen mozim zdaniem przyda mu sieTrza isc z technika do przodu a nie sie cofac

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
no dobra ale na ziemi też brzuszki idzie zrobić

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
No mozna mozna ale jak ma hajs to niech inwestuje

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
;) wlasnie tez myslalem o innych zastosowaniach;) a ktos ma z was taka lawke? jak sie sprawuje?

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
Jak zaczynalem moja przygode z kulturystykato chcialem nalpierw sobie zrobic wlasna silke i wlasnie chcialem taka lawke kupic ale jednak zapal minal i teraz wole wydac na karnet na normalna porzadna silke

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9383


ja poleca ta laweczke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Ja widziałem i ćwiczyłem na taje ławce Thorna. Bierz ta ławkę(thorn) am obecnie na nią zbieram tylko że niezbyt mi to wychodzi. Jest wygodna i stabilna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poziom testosteronu po sexie kiedy wraca do normalnego poziomu ??

Następny temat

Ławka- Którą wybrać ???

WHEY premium