SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łamanie desek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
Teraz na zawodach (przynajmniej w TKD) stosuje sie już tylko deski wielokrotnego łamania bo raczej trudno było by przygotować deski z drewna tak aby wszystkie miały takie same "właściwości" a tym samym wszyscy zawodnicy mieli równe szanse.

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1313
czlowieku chyba nie za dokladnie przeczytales tego posta deski NIE SĄ przycinane.. przeczytaj to dokladnie jeszcze raz

<<<< TAEKWONDO RULEZ >>>>
<<SFD FIGHT CLUB>>
"Walcz zbiegając ze wzgórza, a nie wspinając się na nie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 496 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4333
Nieporozumienie? Chyba tak.
PRZYCINA się deski żeby były odpowiedniej wielkości (np. w tartaku) - można wzdłuż włókien, albo w poprzek. Ale NIE NACINA się ich na środku żeby łatwiej pękały na zawodach czy pokazach, bo żaden szanujący się zawodnik nie oszukiwałby w ten sposób...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1313
oj nie lap mnie za slowka wszyscy wiedza ze chodzilo mi o NACINANIE

<<<< TAEKWONDO RULEZ >>>>
<<SFD FIGHT CLUB>>
"Walcz zbiegając ze wzgórza, a nie wspinając się na nie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
kiedys widzialem przed finalami lamanie desek sedzia podchodzi do zawodniczki bierze deske w reke a deska rozlatuje sie na 2 czesci
no ale wiadomo wszystko zalezy od szczescia tez mozna trafic dobre deski i rowniez miec pecha

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2020
..eh jak sobie wspomne jak kiedys walnalem w dwie deseczki sonkal'em (zew.krawedz dloni) az mi lezka zakrecila sie w oku ..a wtedy nawet dwie bo nie trafilem tak jak powinienem

Zmieniony przez - iHwarangi w dniu 2004-12-20 10:35:33

pewnym swojej wiedzy jest się wtedy,kiedy się wie mało-wraz z wiedzą rosną wątpliwości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Ja w swoim czasie łamałem betonowe dachówki, i znam to uczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Kiedyś organizator przygotował na zawody deski do rozbić (cienkie, do technik specjalnych). Jako sędziowie dzień wcześniej oglądamy, sędzia główny wziął jedną w ręce i... rozerwał ją na pół. Tak, nie złamał, tylko po prostu pociągnął w dwie strony i się rozeszła na pół. Zachęcony tym, drugą rozbił nosem Całe szczęście, że było trochę czasu do rozpoczęcia zawodów, organizator został słownie zrównany z ziemią, jeździł i po południu w piątek załatwiał normalne deski na sobotnie zawody...

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Cóż, miało być efektownie, gdy połówki kopniętej deski odlatują z impetem na kilka metrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1933
Ja też słyszałem od trenera o podobnej historii był na jakichś zawodach tkd i miały być zawody w technikach specjalnych no i sędzia jeden wziął kilkanaście desek na kupe w ręce i chciał gdzieś przenieść ale sie wszystkie poskładały w pół i nic z nich nie zostało do użytku efekt ponad wszystko niech połówki latają na trybuny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME w kickboxingu 10 medali

Następny temat

RĘKAWICE.... :-?

forma lato