SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia na orbitreku w domu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Uzupełnij resztę - czyli zdjęcia i zrzuty z potreningu.
Poczytaj o fbw w temacie treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 156
Moja dieta w tygodniu wygląda mniej więcej tak: śniadanie - dwie kromki chleba ciemnego lub białego z wędliną i pomidorem lub z powidłem lub z serem żółtym lub z twarogiem, herbata bez cukru, jogurt mały jogobella 0% i kawa z 1/2 łyżeczki miodu, do obiadu podjadam zazwyczaj dużo jabłek (zawsze dużo ich jadłam) czasami ser biały z jogurtem natiralnym i miodem;obiad: ziemniaki tłuczone z jogurtem natiralnym i koprkiem mięso (bitki z ndyka, indyk gotowany, filet z kurczaka, spaghetti, gulasz z kurczaka), pierogi, jajko sadzone, surówka; do kolacji podjadam jabłkami czasem zjem kisiel lub budyń, kawa bez cukru, kolacja: dwie kromki chleba podobnie jak na śniadanie, herbata bez cukru; w tygodniu staram się nie jeśc słodyczy chociaż czasem się zdarzy jakieś dwa,trzy ciastka w weekend już bardziej sobie pozwalam bo jem słodycze i wieczorkiem jakieś piwko lub drink, diete mam ubogą ponieważ nie lubię przygotowywać posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 156
wczeniej jadałm podobnie nawet więcej słodyczy i nie miałam problemów z wagą, chyba z wiekiem coś się zmieniło:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 156
w takim razie nie ma sensu ćwiczyć na orbitreku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 156
to czemu on służy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Niczemu co ksztaltuje sylwetke. Jak ktos rehabilitacje robi to ok. Czasem mozna pokrecic sobie dla zabawy, ale narzedzie treningowe jest to slabe. Diete masz marna: slabo odzywcza, chleby, kisiele, budynie, produkty 0%, nie wiem ile tych jablek ale przesadzac nie nalezy, twarogi sklepowe z jogurcikami,miod w kawie? Po pierwsze miod traci wartosci zdrowotne w wysokich temperaturach, po drugie dobry miod kosztuje i lepiej go pakowac do buzi lyzeczka na zimno zeby cos z tego miec. Generalnie malo dobrych tluszczy zwierzecych, malo dobrego bialka i sensownych wegli. Z takim jedzeniem nic nie zrobisz.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 02/06/2016 09:50:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dieta z potreningu (wygeneruj zrzut), bo tu nie widać jakie są makra i źle się czyta. No i jak wyżej - jakościowo słabo. Jeśli chcesz mieć lepszą sylwetkę to niestety trzeba przezwyciężyć swoją niechęć do kuchni i trochę się wysilić. Nie ma nic za darmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 156
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 156
ok w takim razie co radzicie? zmiana diety i trening siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dieta na pewno do poprawy, ale najpierw zrób to o co Cię prosiłam już dwa razy, żeby można było skorygować. Trening siłowy, zacznij od fbw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lavoici walczy! :)

Następny temat

Dieta redukcyjna 85kg

WHEY premium