SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na sprint i dynamikę !!!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Witam Serdecznie

mam 15 lat gram w piłke nożną w klubie , w juniorach młodszych 1 liga . Mam problem ponieważ jestem drybrelem , bardzo lubie przechodzić przeciwników i wychodzi mi to bardzo dobrze . Tylko niestety muszę popracować nad dynamiką oraz sprintami (nie jetem tak wolny na 100 m mialem bodajze 13,05 dletego prosze o zawansowany trening) Codziennie cwicze nogi na treningach i już są przyzwyczajone do dużego wysłku .

prosił bym znawcę o jakieś cwiczenia na sprinty oraz dynamikę nóg aby szybciej wykonywać tricki . Pozdrawiam

i love Football a Ty ???

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
150m,120m,100m,80m,60m,40m rob sprinty w takiej kolejności z przerwami około 30 sekund, 2 serie.start niski i od początku bardzo mocno tzn na full gazie . ja tak kiedyś trenowałem szybkość. ale to raczej trening dla sprintera :). ale możesz spróbować na szybkość na pewno pomoże

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
a może byś pierw poszukał co ? co 5-ty temat jest o tym samym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
A moze mi sie nie chciało co ?

i love Football a Ty ???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3741

Visca el Barca!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
czyli nie warto pomagać bo trenować też ci się nie będzie chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Do tego mam największy zapał bo pragnę coś osiągnać , patrzyłem na te tematy ale chciałem aby ktoś mi specjalistycznie ułożył plan do moich wymagań i wieku

i love Football a Ty ???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
to ci napisałem

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 406
Dużo skipów najlepiej pod górkę i dynamicznie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
Do tego cwiczeniw "koperte" szybkosc i dynamika zdecydowanie wzrasta - cwicz na podlozu takim bys sie nie slizgal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 453
Cwiczenia interwalowe lub wspomniane na odcinka od 150 m na pewno dobrze wplyna na Twoja wytrzymalosc szybkosciowa. Zeby zrobic jednak szybkosc krotka postaraj sie opracowac treing mocy maksymalnej i cwicz koordynacje oraz technike biegu nawet na zwyklych skipach i w treningu skocznosci. Postaraj sie tez robic szybkosc zrywowa na odcinkach do 60 m i dwaj dlugie przerwy do pelnego wypoczynku.

Jak nie wiesz jak sie za to zabrac to skorzystaj z akademii lub szkółek piłkarskich gdzie opracują program specjalnie dla Ciebie lub skorzystaj z pomocy szkoly biegania marcina urbasia lub innych podobnych jesli myslisz o szybkiej poprawie techniki biegu i szybkosci przyspieszen w roznych warunkach na boisku.

Pamietaj ze najwaniejsze jest przychodzic na trening szybkosci wypoczetym i robic wszystko na dlugich przerwach i intensywnosci oraz obciazeniach submaksymalnych. W treningu szybkosci zasadniczo zasada jest ze za duzo nie znaczy dobrze - staraj sie ograniczac ilosc przebiezek do minimum za to rob je na maksa

MAKINA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klubowe Mistrzostwa Świata 2009

Następny temat

Pytanie ....

WHEY premium