SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia do wymiany

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 873
Witajcie. Stosując się do zaleceń specjalisty muszę zmienić niektóre ćwiczenia z treningu FBW autorstwa georgu mianowicie te które obciążają kręgosłup w pionie. Proszę was o pomoc! Niektóre z nich zmieniłem sam.

Ćwiczenie do zmiany Alternatywa Pytanie do was
Martwy ciąg Wyprosty na ławce rzymskiej(jeżeli znacie inne - poproszę Ile serii i powtórzeń?
Military press ? ew. ilość serii, powtórzeń?
Wiosłowanie ze sztangą Wasze propozycje (coś innego niż wyprosty) ew. ilość serii, powtórzeń?

Były jeszcze przysiady ale z wielkim bólem zmieniłem je na suwnicę

PS: Miałem podobny temat. Wybaczcie, że robię drugi aczkolwiek tamten nie zawierał konkretów i moich propozycji, a póki co na lekarza muszę poczekać. Pozdro!





Zmieniony przez - Rxyze w dniu 2014-03-21 12:57:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4393
Możesz zrobić wiosłowanie sztangielkami w oparciu o ławke, oraz unoszenie ramion z hantlami do przodu / na boki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 873
Że ja na to nie wpadłem. Dzięki wielkie! Jeżeli chodzi o te unoszenie ramion z hantlami masz na myśli pozycję leżącą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4393
Nie stojącą, coś takiego jak rozpiętki tylko stojąc hantle unosisz równolegle do ciała i masz je na wysokosci barków. Albo w pochyleniu tłowia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENINIG!

Następny temat

bieganie

WHEY premium