SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[wycena] Atlas do ćwiczeń

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
zainwestuj lepiej w http://www.marbo-sport.pl/przyrzad-do-treningu-miesni-klatki-piersiowej-ms-a011.html .... lepsze jest na klatke i lawke do tego i jest git .

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
i takie cos tez mozesz kupic http://www.marbo-sport.pl/urzadzenie-na-rozpietki-wsuwka-do-lawki-ms-a010.html

w tamtym co ty proponujesz , założysz po 30kg na strone i sie rozpadnie , nie wiadomo czy wogule będą wkręty pasowały itakie tam , bo w takich chińskich to nie wiadomo co może być , ja kupiłem kiedyś podobną ławke , prasa sie zepsułą po miesiącu , rozpiętki też coś koło tego , stojaki lipa totalna ... odradzam

Zmieniony przez - Rzeznik1997 w dniu 2012-07-09 19:04:56

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
Rzeznik - ja odradzam ci jakiekolwiek pisanie, no chyba ze za 10 lat jak zmadrzejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2441
ja moge ci doradzić tak, jeśli chcesz trenować wiecej niż 5 lat, to atlas zostaw sobie
jeśli nie, to nie oczekuj więcej niż 600 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
marmur o co Ci chodzi ? Po twoich wypowiedziach widze że cały czas się mądrzysz a za przeproszeniem "g****" wiesz ...

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
@rzeźnik97 Jesteś na forum 1 dzień i już się rzucasz.. i za przeproszeniem to ty "g****" wiesz bo takie głupoty piszesz... nie odzywaj się lepiej bo możesz jeszcze bana od moda dostać...

Co do tej klaty to WOLNE CIĘŻARY! Rozpiętki zrobisz hantlami...

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-07-09 21:53:47

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-07-09 21:54:17

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
Chyba każdy "głupi" to wie że rozpiętki zrobi sie hantlami a klate robi się wolnymi ciężarami ... i to ty się nie odzywaj ...nie widziałem jeszcze chyba żadnej twojej sensownej wypowiedzi .

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Jakbyś nie wiedział to hantle także zaliczamy do wolnych ciężarów.. nic dziwnego że nie widziałeś skoro jesteś tu jeden dzień Czekam tylko aż bana wyłapiesz Niewiem po co wgl tacy ludzie zakładają konto...Masz pewnie 15 lat ( wnioskuje po nick) i się wymądrzasz.. Koniec spamu... Pozdro
A tak wgl to pomogłem ci w twoim temacie w wyborze ławki która ci się spodobała... więc mnie nie denerwuj że nic sensownego nie mówię

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-07-09 22:49:25

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
Dobra , ok koniec spamu no dzięki , ale nie musisz sie o wszystko czepiać , myślisz że nie wiedziałem że hantle zaliczamy do wolnych ciężarów ? Nic takiego nie pisałem , ale ok koniec spamu ...rozejm

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
moze i wiedziałes ale pierdoły piszesz i tak :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasze efekty po FBW

Następny temat

Fdy nie ma warunkow...

WHEY premium