[ZIO 2010] Hokej na lodzie - turniej mężczyzn

Ilość wyświetleń tematu: 4072

...
QUEBLO Moderator
Szacuny 2361 Napisanych postów 30618 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270820
Amerykanie niekoniecznie musieli się obawiac baraży. Mieli dobry bilans,jakby nie przegrali zbyt wysoko mogli by wejsc z drugiego miejsca jako najlepsza drużyna,zamiast Finów

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
No to mamy w nocy hit : Rosja - Kanada.Mecz chyba zaczyna się o 1:30.Przydałoby się obejrzeć
...
no,mecz na pewno bedzie dobry. Szkoda ze tak szybko obydwoje na siebie trafili,ale jak nie taki mecz to byłby zapewne inny w którym jeden z faworytów musiałby odpaść. Na tym etapie za dużo dobrych zespołów już jest.
Drugi mecz też ciekawie się zapowiada,pomiędzy Finami a Czechami,choć tu raczej bym się zdziwił jakby Finowie odpadli.

Wiesz,(lub moze kto inny) gdzie moge znaleźć jakiś adres do sopcasta na którym mógłbym obejrzeć ten mecz?(tzn chodzi mi o streama,bo sam program sopcast mam)

...
Myślę,że sopcast nie będzie Ci potrzebny skoro mecz będzie na tvp1.

Szacuny 0 Napisanych postów 1692 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5045
Słowacja pokonała Szwecję 3:4 (0:0, 2:3, 1:1 )co mozna uznać za sensację, chociaż już w meczu z Rosjanami Słowacy pokazali że grać potrafią nie gorzej od swoich sąsiadów a teraz można śmiało powiedziec, że nawet lepeij

Amerykanie wymęczyli zwycięstwo nad słabymi Szwajcarami i jesli dalej tak będą grac

W hicie dnia Kanada po pieknym meczu rozgromiła Rosję 3:7 (1:4, 2:3, 0:0) . Zagrała na miarę swoich możliwości, jak w drugiej tercji z Amerykanami. Zawiódł Owieczkin, gwiazda kanadayjczyków Crosby, też wiele nie pokazała. Ale Getzlaf, Nash, Perry az miło było patrzeć, na dokładne podania i bramki jak ta Nasha.

Finowie w ostatniej tercji wsadzili dwie bramki Czechom i są w półfinale 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

W półfinałach:

Kanada zagra ze Słowacją
Finowie zmierza się z Amerykanami.

Zmieniony przez - AliBabus w dniu 2010-02-25 08:35:34
...
żałuje że nie oglądałem wszystkich meczy,za to nie żałuje ze męczyłem się by ogladać Kanadyjczyków i Ruskich. Mecz świetny,wart obejrzenia. Mimo wszystko jednak większe szanse dawałem Rosjanom,ale w starciu takich ekip awans zadnej z nich nie można uznać za sensację,co najwyzej rozmiary zwycięstwa mogą być lekko zaskakujące

Za to sensacją było dla mnie spotkanie Słowaków ze Szwedami. Słąwacy tym samym pokazali że chyba potrafią grać z silnymi zespołami,po Rosji widze ze uporali się ze Szwedami. Dadzą radę Kanadyjczykom? Mimo wszystko nie sądze.

Amerykanie slabo,ale odnoszę wrażenie że chyba niewielkim nakładem sił chcieli awansować dalej. Udało im się ale na Finów na pewno taka gra nie wystarczy.
No i Finlandia....wyeliminowali Czechów,czego się spodziewałem,choć do ostatniej kwarty nie było to takie jasne.

Liczę własnie na tą ostatnią ekipę. Mam nadzieje ze skoro nie ma już Szwedów którzy notorycznie pokonywali tę ekipę to moze w końcu zdobędą to złoto
Półfinał z Amerykanami będzie zapewne hitem i mimo iż Amerykanie są mocni na tych IO to stawiam jednak na Finlandię

...
A ja się cieszę,że nie ma Szwedów w turnieju.Też coś tak podejrzewam,że Finowie mogą pogonić Amerykanów.Ktoś musi w finale bronić honoru Europy w walce z Kanadą
...
o ****a, 6:0 dla hamburgerów po pierwszej tercji<wow> a ja myślałem że Finowie coś zawojują na tej olimpiadzie...

jak ktoś sądzi że Sborna dała dupy,to szkoda że nie widział pierwszej tercji w wykonaniu Suomi...