SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPRZEDAM] Siłownia Rack Smith Wyciag Modlitenik Ławeczki Obciazenie

temat działu:

Targowisko

Ilość wyświetleń tematu: 4996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8843
jaka cena obciążenia z uchwytami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
jaka cena wyciagu wraz z doloaczynmi do niego drazkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3565
teraz na brak lub ilosc zdjec nie mozecie narzekac ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 330
witam, aktualne ogłoszonko interesuje mnie suwnica. prosze o kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5946
mixerx

ernix86
Do wyciagu zapasowe kołowrotki I linki, linka wyciag triceps podwójna i pojedyncza, drażek trójkąt i krótki prosty (45cm), drązek długi 120cm. 300zł


obciążenie 1kg/3,5zł


PacMan12

ernix86
Wyciag + przystawka na nogi + modlitewnik 800zł

Do wyciagu zapasowe kołowrotki I linki, linka wyciag triceps podwójna i pojedyncza, drażek trójkąt i krótki prosty (45cm), drązek długi 120cm. 300zł



Knight22 pisz na poczte [email protected]


Do wiekszych zakupów dam gratisy, zostało kilka odzywek nie pamietam dokladnie mhm animal omega, 2 wiaderka real gains , leucibolic ... i tak jak pisałem lustra plakaty to sa gratisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
CZYLI WYCIAG 800ZL i do tego trzeba dac 300 zl za linki i kolowrotki i drazki?czyli razem 1100?kurde troche duzo. Nie moglbys zejsc z ceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5946
Przyjedz, zobacz ostateczna cena na miejscu na pewno sie dogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
ja jestem z gdanska ,wiec kawal drogi mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5946
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KUPIĘ] Modlitewnik CZĘSTOCHOWA

Następny temat

[SPRZEDAM] Pentagram Vanquish 4 GB

WHEY premium