SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Mp3

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 569
Radze niczego nie kupywac od Jarema92.Sprzedal mi ta mp3,okazalo sie ze nie ma plytki z oprogramowaniem oraz mp3 zaraz po wlaczeniu zawiesila sie i nie ma ch**a zeby cos zrobic.Pisze do gnoja i nic,leci w ciula.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7121
Po 1 to ja cie gnojem nie nazywam i oczekuje tego samego od ciebie, po2 chciałem załatwić transakcje przez allegro ale powiedziales ze nie bo jak za pobraniem to nie chcesz , a po 3 to mp3 samo się instaluje, bo ja tez płytki nie miałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 569
A po 4 to jak mam sprawdzic czy dzial bez plytki skoro zawiesilo sie i nic z tym nie moge zrobic inteligecie.A nie chcialem przez allegro bo naiwnie myslalem ze mozna zaufac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7121
Weź przestań , "naiwnie myślałem" , a ja z kąt mam wiedzieć czy poczta nie uszkodziła mp3? U mnie działało normalnie , aha i napisz mi gdzie cie to niby oszukałem , jak bym miał takie zamiary upchnąć ci coś trefnego , to nawet o allegro bym nie wspomniał!!! tyle z mojej strony

Zmieniony przez - Jarema92 w dniu 2009-09-25 18:53:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33505
Pozwole sie wtracic bo tez rozmyslalem nad tym zakupem wiec kolega Jarema mowil ze u niego to MP3 na kompie nie dziala, ale byl u kolegi i u niego dzialalo normalnie wiec teraz cos chyba kreci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7121
Tak wiec, u mnie nie zawieszało się słuchałem muzyki normalnie, a co wykrywanie sprzętu ma do zawieszania się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 569
To Ty masz dochodzic tego czy poczta spi****liła a nie Ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33505
dokladnie. jesli sie cos spieprzy podczs wysylki to koszt i problem sprzedajacego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7121
Ja nie mam sobie nic do zarzucenia i nie życzę sobie żebyś w jaki sposób mnie obrażał , po raz ostatni mowie wszystko było ok , tyle z mojej strony i nie zakładaj 5 tematów oczerniających mnie, bo to jest dziecinne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 569
Zyczyc to ty sobie mozesz,a dziecine to sa Twoje idiotyczne tlumaczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ksiazki polski i matematyka do 2 klasy lo

Następny temat

Sprzedam ławke, gryf i 50kg obciążenia Poznań

WHEY premium