SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[REAL] Testosterone Enanthate 250 (Aburaihan - Iran)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 837
Ile ci poszło? I po jakim czasie zaczeło działać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 242
cykl trwa 8 tyg co 5 dzien biore shota przyrosty zaczynaja sie od 3 tyg mnie jak narazie poszlo 3 kg a dopiero koncze 4 tydzien takze spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 837
No ja biore co 4 dni ale dopiero koncze drugi tydzien. Takze mam nadzieje, że za dwa tygodnie juz będą efekty widoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 242
beda napewno plus dobra dieta i ostry trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
kapsel i jak bijesz ten enan,mam ten sam batch nr 9045,klepie jak nalezy?
jezeli ktos bil z tym nr dajcie cyne co i jak bo mam dila spoko i moge wymienic na cos innego ale to mi polecil,dzieki
dodam jeszcze ze moj wyglada spoko wsztsko rowniutko jak od linijki,ampy,sok,napisy sie nie scieraja,jak cos wrzuce foty ale gadalem wczoraj jeszcze z dilem i mowi ze gwarantuje za towar a biora u niego zawodnicy

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-03-22 07:13:29

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
panowie doradzcie nam dwa opakowania tego tescia koles ktory mi go zalatwil polecil aplikowac 1 ampolke co drogi dzien az sie skonczy i po cyklu listek (10 tabletek) odbloka Clomifene Tablets BP 50mg i stosowac zaraz po zakonczeniu kuracji tabletke dziennie czy to bedzie dobrze dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
suja112
panowie doradzcie nam dwa opakowania tego tescia koles ktory mi go zalatwil polecil aplikowac 1 ampolke co drogi dzien az sie skonczy i po cyklu listek (10 tabletek) odbloka Clomifene Tablets BP 50mg i stosowac zaraz po zakonczeniu kuracji tabletke dziennie czy to bedzie dobrze dzialac


do dzialu doping przenies pytanie,tutaj tylko sie mowi o sokach,sprawdza w miare mozliwosci po fotach czy nie walek itp. w dopingu wypelnij ankiete,napisz co posiadasz i zadaj pytanie

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Batch 9048
Legit ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
podejrzewam, że seria nie ma tu znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Aras czyzbys byl sceptycznie nastawiony do Irana??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

oxyflux i ampułka irana..prosze o rzut okiem.

Następny temat

[REAL] Ganabol 50 - (VM Ltada, Kolumbia)

WHEY premium