SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[REAL] Testosterone Enanthate 250 (Aburaihan - Iran)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
bolo 500 co 5 dzień i po 6 tygodniach i ty piszesz ,że dopiero pewnie sie zaczoł wkręcać ?wał jak nic, a nie wkręcać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
Dobra powbijam ta serie i ja zdam relacje za 5tyg co i jak

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 442
Nie mam już pojęcia co jest fake a co nie. Mam serię: 027 i opakowanie pionowe, na stronce poniżej jest seria: 0027 i opakowanie poziome... http://www.turkishpharmacysteroids.net/other-products/aburaihan-testosterone-enanthate-250-mg-5-euros/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
większość tego teścia to apteki nie widziała, od działających po sam olej. dlatego lepiej zakupić jakiegoś sprawdzonego ug niż podszywkę apteki.sam sie nabrałem na takie podszywki dwa razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
A dla ciebie sprawdzony test ug to jaki?

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
Witam dzis bylem po 4 strzale 500mg tescia z enana strzal o 9 badanie o 11 wyniki na dole serie ktora wale to 027
Co wy na to panowie
Wychodzi na to ze wyj**ka bo tesc w normie leci jeszcze deca zilium i meta zppi

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i poco wy te g**** kupujecie 90 procent irana w pl to waly kupcie under pewny i spokojna glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
Panowie ktos ogarnia te badania tak na 100% bo mi jedna osoba mowi ze tesc przekrocxony prawie 3 krotnie norna to 245 do 1600 atu jest 4200prawie ktos sie zna?

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236
i co z tego że 3krotnie powinno być kilkanaście krotnie przekroczony wał jak nic daj sobie spokój z tym dziadostwem pewnie dil ci wkręca jego też olej niech ci reszte wymieni na coś dobrego tylko nie apteke z 3go świata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
To ilu powinien byc przekroczony po 4 strzalach

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

oxyflux i ampułka irana..prosze o rzut okiem.

Następny temat

[REAL] Ganabol 50 - (VM Ltada, Kolumbia)

WHEY premium