SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[REAL] Testosterone Enanthate 250 (Aburaihan - Iran)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
Broda20 mowisz prawie takie same,czym sie roznia od oryginalu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 476
moze sie schizujemy i to jest dobry tesciu. ale tak na prawde to **** wie co tam może być wal i rosnij !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
Jak sie okaze lipny to sobie wkrece placebo i tez urosne Wysokosc ampulki mam 5cm,wszystkie sa rowne.Shield a jak u Ciebie z wysokoscia amp?Wiem ze zapach i smak jest nie wazny ale nie moglem sie oprzec i sprobowalem,nie ma w ogole zadnego zapachu ani smaku i to mnie zdziwilo...

Zmieniony przez - WuuJaaS w dniu 2008-04-05 14:03:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
daj fotki z bliska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
Shield mam za slaby aparat zeby zrobic z bliska,jak na razie mam podniesione cisnienie 143/90 i mam chwile ze czuje sie strasznie ospaly,pierwszy raz tak mam.W czwartek walnalem 500mg testo i w sobote tez,metka dalej 40mg/ed.Nie wiem skad ta ospalosc bo cisnienie to chyba po metce takie mam,co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
ospalosc po metce, cisnienie po tesciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
"cisnienie po tesciu" -> czyli towar mam legit :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3757
A testowal ktoś serie 6012?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14286
ja mam tak serie 5015 zdjecia identyko jak u shielda, i na sprobowanie wzielem 5 ampul serii 5012 i wydaje mi sie ze sa takie same jak u wuujasa, a roznia sie od tych od shielda tym ze w nich data jest cienka czcionka nie ma kropek miedzy napisami i cyframi w dacie, nalane soku jest rowno z tym logiem firmy, i napisy na ampie sa ciensza czcionka i bladsze co o tym myslisz shield walek?? bo mi sie wydaje ze 5012 powinna miec date inna przynajmniej te kropki co sa po napisie mfg22007 ich nie ma a powinno byc mfg.2.2007 a moze dzialajacy walek wuujas daj znacc czy masz takie same jak opisalem bo na foto nie widac, i czy klepia cos:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
daj foto koniecznie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

oxyflux i ampułka irana..prosze o rzut okiem.

Następny temat

[REAL] Ganabol 50 - (VM Ltada, Kolumbia)

WHEY premium