SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]- CKD_bugari

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3769
Wiek - 28
Waga - 90
Wzrost - 180
Staż - ciągłe przerwy i brak systematyki

Cel krótkoterminowy - redukcja na CKD,z ładowaniami co 7-10 dni (ostatnie ładowanie 24.12) - 80 kg
Cel średnioterminowy - Masa przez 3-6 miesięcy (styczeń - czerwiec)
Cel długoterminowy - utrzymanie zdrowego i sportowego trybu życia, systematyka


3-4 lata temu byłem na ckd - królowała wtedy karkówka,marchew i oliwa. Monotonia takiego jedzenia spowodowała, jak można się domyślić jedno wielkie jojo. Mcdonaldy, pepsi,papierochy zrobiły swoje.
W chwili obecnej redukujemy 10 kg - jednak zobaczę pod koniec roku jak to wygląda i czy redukcja dalej, czy wystarczy i będę wychodził powoli z CKD, żeby wejść na węgle - umiarkowane.
Grupa krwi 0 - to powoduje, że przychylnie patrzę na tłuszcze

KCAL - 2000
BB- 2.2g/kg = 200g
WW > 30g
Tłuszcze = 120g

Kocham jaja, pierś, steki i łososia
Pokochałem też papryki (wszystkie kolory)
Unikam pomidora (nie współgra z grupą krwi 0)
Tłuszcze to przede wszystkim oliwa, orzechy (uwielbiam archaidowe, ale za dużo omega 6), żółtka jaj,smalec gęsi



Trening: wszystko 4 serie po 15 powtórzeń, ciężar stały
PONIEDZIAŁEK
Przysiady
Uginanie siedząc
wykroki

Uginanie sztangi
Uginanie młotkowe siedząc

Francuz leżąc
Wyciąg

Brzuch - 2 ćwiczenia do oporu

WTOREK:
Płaska sztanga
Skos hantle
Rozpiętki płasko

Ściąganie do klatki
Wiosło
Ściąganie linek do brzucha
Unoszenie w opadzie

Żołnierskie
Unoszenie bokiem

ŚRODA i CZWARTEK - aero - 60 min bieżnia chód pod górkę

PIĄTEK
jeśli ładujemy, to całe ciało 2 serie po 15 powtórzeń, jeśli nie łądujemy, to trening z poniedziałku


SOBOTA
Ładowanie lub aero

NIEDZIELA
dzień święty święcić... czyli aero :)


S T A R T - 19.10.2015

więc jestem po tygodniu wyrzeczeń i nowego stanu umysłu... serio tłuszcze zmieniają





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3769
Zdjęcia będą jutro


ACHTUNG!!!

1. Trening wykonuję rano na czczo, po treningu 10g BCAA i za 20 min śniadanie
2. W bilans nie wliczam kawy (2-3 dziennie) z odrobiną mleka i cukru brązowego (nie wliczam w bilans)

Jak jest po tygodniu bez węgli?
Dziwnie, słabo, wahania nastroju - od lekkiej deprechy do stanów euforycznych
Pierwsze dni, zwłaszcza aero, skończyłem po 30 min - absolutny brak siły i motywacji
W takich stanach pomagają słuchawki i np. film z iPada na bieżni. Zajmuje umysł i nie myślę, że brakuje mi sił.

Ostatnio przy stosowaniu CKD było lepiej.


P.S. ważyłem się w sobotę, czyli w szóstym dniu diety - 1.9 kg mniej - zważę się jutro, bo nie chcę tego robić codziennie.
Lustro i pasek pokazuje, że faktycznie trochę spadło


Pierwsze ładowanie w sobotę - ok 36 godzin - 10g WW I 2.2.G BB, pytanie co z tłuszczami w dni ładowań?



Zmieniony przez - bugari w dniu 2015-10-26 22:12:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3769
27.10

Waga - 90kg
Trening: nogi, bic, tric
Samopoczucie - ciężko było, ale po śniadaniu już lepiej :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3769
Chcę dorzucić kreatynę

jak dawkować na CKD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Orzechy arachidowe wywal to nie orzechy a strączki, na CKD daj tłustsze mięsa karków, łopatka a nie filet, schab . Zmniejszyłbym spożycie oliwy , daj do diety tłustsze ryby jak śledź, makrela i łosoś.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3769
Wiele osób twierdzi, że właśnie chude mięsa i tłuszcze roślinne.
Oliwę zmniejszyć kosztem tłustych mięs, czy z innego powodu?

Śledź w jakiej postaci jajlepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Tak zmniejszyć kosztem tłustych mięs , śledź spokojnie mogą być filety a'la matijas .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3769
27.10

Czasem miewam kryzysy i wczorajszy dzień, a zwłaszcza popołudnie byłem ospały, bez sił i zdemotywowany.
Zjadłem kolację i poszedłem spać przed 23.

28.10

Pobudka o 5.50 - poszło nawet ok :)
Trening 6.30 - 7.30


Plecy:
Ściąganie do klatki
Wiosło sztanga
Linki do brzucha

Klatka:
Płaska sztanga
Skos hantle
Rozpiętki prosta

Barki
Wyciskanie siedząc zza głowy
Żołnierskie
Unoszenie bokiem


Odwróciłem kolejność - plecy poszły pierwsze, bo w ubiegłym tygodniu miałem wrażenie, że nieco mniej sił miałem właśnie na nie.
Klatka poszła fajnie, barki też.
Ogólnie miałem mnóstwo sił na treniengu, kryzys z dnia wczorajszego minął.

Po treningu czuję się nieźle, niestety sporo stresu mam ostatnio, ale staram się to oddalać od siebie




Zmieniony przez - bugari w dniu 2015-10-28 12:26:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3769
Po pierwszym tygodniu waga spadła 1.9 kg

po drugim tygodniu stoi w miejscu...

Jestem na diecie 2 tyg, nie ładowałem jeszcze. Czy jest ok, czy coś się dzieje, że jest zastój wagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3769
Dwa tygodnie tłuszczy, które zmieniają człowieka:)

PODSUMOWANIE:

1. Pierwsze 4-6 dni tragedia. Zero sił, na treningach demotywacja kompletna, ciężary jak do rozgrzewki. Po tygodniu młody bóg - siła do przodu, samopoczucie super.
2. Śpię średnio 7h (nie wiem, czy to dużo, czy mało) - wieczorami jestem już cholernie zmęczony, ale wstaję o 6 i od 6.30 jestem na siłowni. Może to kwestia tego, a może diety :)
3. Przede mną jutrzejsze ładowanie. Chociaż wcale nie czuję, że jest mi ono jakoś super potrzebne. Nawet nie mam ochoty na cheaty, słodycze czy węgle.
4. Waga w pierwszym tygodniu spadła 1.9 kg.W drugim stoi w miejscu, dlatego zmieniam pewne rzeczy:

- ucinam kcal do 1850-1900
- zmieniam nieznacznie dietę - kura, schab wywalam
- opierać się będę o takie mięsa jak: łopatka, karczek, steki wołowe
- ryby: kupiłem sporo łososia i tuńczyka (w całości - promocja w Auchanie 49 zł/kg). Porcje leżą w zamrażarce - chcę jeść min. 3x w tygodniu
- wywalam archaidowe - zrobię domowe masło migdałowe, dodacmasło kokosowe.
- Również ograniczam oliwę kosztem powyższych

- Od poniedziałku zwiększam dawkę witamin i minerałów oraz magnezu - może nieco mniej będę zmęczony


Kolejne ładowanie prawdopodbnie za 2 tygodnie, chociaż zobaczę co się będzie działo za tydzień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3769
Micha na poniedziałek po zmianach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie sztangi

Następny temat

Siłownia (Regeneracja kolana)

WHEY premium