SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Bieganie dla początkujących

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
No żeby trochę tłuszczu zbić też czytałem, żeby rano, ale z drugiej strony ludzie pisali o tym, że to wcale nie ma znaczenia - pora dnia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
CO DO PORY TO JESLI BIEGAMY NACZCZO POWODUJE TO STRATY MIESNIOWE, wiec nie radze jak komus zalezy na tym. Przeczytalem to w arcie jednego z moderatorow zebyscie zaraz na mnie nie siedli jak cos jest nie tak

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
a moze ktos pomogl by mi w ustaleniu planu na bieganie?:]
Moj rozklad zajesc:]
Poniedzialek
19-20:30 SW
WTOREK
luzik
SRODA
19-20:30 sw
CZWARTEK
Silka Popoludniem
PIATEK
19-20:30 SW
Sobota
luzik
Niedziela
Silka okolo poludnia

Trening na silce jest tylko dodatkiem pomaga mi wzmocnic sile i dynamike.


Biegac chcialbym/ mam czas 3 razy w tyg. Mysle tutaj o Poniedzialku i srodzie (rano bo mam na 10 do szkoly) i w sobote rano.

Celem moim jest poprawa kondycji i szybkosci.
Oraz poprawienie biegu na 1000m,3000m, 10x10m

Ogolnie biegac zeby biegac poprostu nie lubie. ale powinienem sie zmusic w koncu jak chcem osiagnac swoj cel ---> WSO we Wroclawiu.

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
i jakies jeszcze dobre miejsce na ME w tym roku

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8488
mlodykks nie pierdziel ze JA napisałem o tym ze Polacy z kadry nie biegaja 5km w 15 minut.TY nie byłes w zadnej kadrze ,w moich oczach osmieszyłes sie twierdzeniem ze w 15 na 5 km robia rozgrzewke.
" co jest smieszne, bo 5km to 15min normalnego biegu co dla niektorych stanowi rozgrzewke " -Ty twierdzisz ze mistrz Polski biegajacy na maxa na zawodach w 14 minut na treningu robi rozgrzewke w 15? .

Osoba biegajaca 5km w 14min zaczyna rozgrzewke od tempa w okolicach 6 min/km przechodzac powoli do 3;30 min/km.Po przebiegnieciu około 3 km rozgrzewki robi sie kilka sprintów tempem 17-20sek na 100m ,truchcik i dopiero moze isc ostro na 5km.I to jest jeden z wielu mozliwych treningów.

A najlepsi Kenijscy zawodnicy biegaja 5km około 2 min{dwie minuty,} szybciej od Polaków.Dla kilkudziesienciu Kenijczyków 15 min to srednie lub troche mocniejsze tempo treningowe.A TYLKO KILKUNASTU !!!!Polaków jest wstanie zejsc ponizej 15 min/km NA ZAWODACH.

I ze jeszcze ktos słucha twoich rad na temat biegania...

Mirek.M Proud NRA Life Member
www.nra.org www.nraila.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
W takim razie proponuje usunac ten temat. Robi sie tu tylko zbedny spam.

https://www.sfd.pl/Kasowanie,przenoszenie,edycja_-_prośby_kierujcie_TUTAJ!-t351295-s6699.html#eot

pzdr

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2009-01-30 23:50:04

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Co do biegania naczczo to nie poleciam... Mięśnie są słabsze co równa się z osłabienie ogólnym organizmu, a pozatym organizm nie ma z czego pobrać energi do biegnia i pochłania własne białko... To wiem z własnego doświadczenia... Lepiej zjeść coś LEKKIEGO żeby nie zasłabnąć podczas biegu...


PS:mlodykks uzupełnij profil

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
uchy radziłbym Ci zamieniać poniedziałek i środę na czwartek i niedzielę (ewentualnie wtorek)... Ja biegam tylko w dni kiedy mam siłownie bo wtedy trening jest mniej intensywny niż trening SW, a pozatym na trening SW oszczędzam nogi...

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bokser z skąd brałeś info o bieganiu?Tak poza tym świetny temat, dostałeś juz soga ode mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Dzięki... By bokser7393
Trochę czytałem na ten temat ale starałem się głównie pisać sam i ze swoich doświadczeń w bieganiu

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemo

Następny temat

Helio Gacie nie zyje

WHEY premium