SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

===ćwiczenia na ładny biust===

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 381
1.Dociskanie
a)Stań w niewielkim rozkroku; plecy i głowa wyprostowane; wyciągnij ramiona w bok, zegnij je w łokciach i unieś przedramiona do góry; ramiona z barkami muszą być w jednej linii i tworzyć kąt prosty z przedramionami, a ty powinnaś odczuwać napięcie w mięśniach rąk.

b)Zaciśnij dłonie; zgięte pod kątem prostym ręce złącz przed sobą, dociśnij przedramiona i zasłoń buzię; wytrzymaj w pozycji 3 sekundy, powtórz 15 razy.

2.uginanie
a)Klęknij na podłodze; dłonie oprzyj na podłodze; ręce wyprostuj i rozłóż na szerokość barków; ciężar ciała powinnaś równomiernie rozłożyć na obu rękach; kręgosłup musi być prosty.

b)Ugnij ręce w łokciach i piersiami dotknij podłogi, wypinając pupę do góry; pamiętaj, aby napiąć mięśnie brzucha, bo w ten sposób utrzymasz kręgosłup w jednej linii; powoli wróć do pozycji wyjściowej.
Powtórz ćwiczenie 10 razy.

3
a)Połóż się na podłodze na plecach; nogi zegnij w kolanach; stopy wygodnie oprzyj na podłodze; w każdą dłoń weź kilogram cukru.

b)Zegnij ręce w łokciach, rozłóż na boki (barki i ramiona powinny ściśle przylegać do podłogi) i szybkim ruchem wypchnij ramiona w górę, tak, by wyprostowały się w łokciach; pamiętaj o prawidłowym oddychaniu: opuszczając ręce weź wdech przez nos, a wypychając ramiona w górę zrób wydech ustami.
Powtórz 10 razy.

4Wymachy
Połóż się na plecach; nogi zegnij w kolanach; stopy oprzyj na podłodze; w każdą dłoń weź po kilogramie cukru i wyprostuj je do góry; wyprostowanymi rękoma wykonuj ruchy imitujące "nożyce".
Na każdą rękę zrób po 10 wymachów.

5 Dociskanie dłoni
Stań w lekkim rozkroku, plecy proste, ręce uniesione na wysokość twarzy i złożone jak do "modlitwy"; naciskaj na dłonie z całej siły; wytrzymaj 10 sekund; rozluźnij się.
Powtórz 5 razy.

6 Dociskanie 2
Stań w lekkim rozkroku, plecy proste, ramiona uniesione poziomo na wysokość piersi, dłonie splecione razem; ściskaj dłonie z całej siły; wytrzymaj 10 sekund, po czym rozluźnij się.
Powtórz 5 razy.

Skateboarding is not a crime!A ja kocham swojego cud chłopca M.I.L.Y.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
źródło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam znalazłem :

http://samozdrowie.interia.pl/forma/mikser_trenerski/news?inf=518492

proszę o nie wklejanie materiałów chronionych prawem autorskim - będę zmuszony kasować takie posty (patrz punkt 8 regulaminu forum)

uważasz że to ciekawe - wklej link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 381
to prosze usuń..uważałam to za godne podzielenia sie z kimś,..ale jeśli chcesz to proszę..bo mi chodzilo tylko o szybsze znalezienie tego innym...

Skateboarding is not a crime!A ja kocham swojego cud chłopca M.I.L.Y.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na razie nie ma powodów do usuwania, niemniej jednak nie wklejamy tu żadnych materiałów bez podania źródła, a najlepiej dajemy linki do ciekawych stron w sieci z opisem czego link dotyczy

jak masz jakieś ciekawe linki, możesz tu je spokojnie umieścić

przypominam że zgodnie z regulaminem nie wolno umieszczać linków do stron komercyjnych
...
Napisał(a)
Usunięty przez Tyka za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 664
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
https://www.sfd.pl/temat210560/ => mój art na temat piersi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD - TUSSI

Następny temat

...:::ćwiczenia na mięśnie rąk !!!::::....

WHEY premium