SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

/// NITROX /// Megabola zakaz dyskusji??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
czyli miesa też nie jesz?

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
nie rozumie o co ci chodzi... to jest normalne ze nie nadaje sie na cykl pomiedzy kreatynowymi, trzeba organizm z krety oczyscic i na nowo kopad osac, po co ciagnac na tkaich małych dawkach krety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
a nie wiecie czy nie sprzedaja tych saszetek pojedynczo?

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1899
sprzedaja

mi raczej nie chodzi o jakies mega przyrosty,tylko żebym sie fajnie czuł na treningach :D

Wszystko związane z kulturystyką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Ja bralem 1 saszetke i osobiscie efekt byl taki ze czulem delikatne pobudzenie i odizolowanie..Jak by myslalme tlyko o treningu.1 slowem delikatne pobudzenie i przytomnosc umyslu przez 15 min

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 345
Ja mam coś takiego po tym, że jakby mnie "zamykało". Może to i odizolowanie nazwac, czuje jakbym był sam i cieżary, fajnie nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
to mięsa też nie jedz żeby się oczyścić; niewielkie dawki między cyklami też można brać, szczególnie po treningu

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1899
jak student mówi to tak jest heh

a jakby to połączyć z mono? i w jaki sposób brać?

Wszystko związane z kulturystyką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na czczo mono ze 2 moze 3 g... nitrox przed treningiem... i po treningu 5 mono i tauryne i carbo efekt gwarantowany... ogolnie za ta cena dobry ten nitrox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
czemu wszyscy jadą tak na ta firme megabol ? ja stosowałem kiedys mas gainera z ich firmy i byłem zadowolony. Czy ktos w ogle z was zrobił jakis cykl na odrzywkach z tej firmy ...napewno nie bo myslicie zr to ówno.A zrubcie własnie taki test kupcie jakis mały cykl za 200zl powiedzmy trwający 4 tygodnie. I w tedy sie wyjasni czy jest ok firma czy dobrze działja srodki czy nie.Tak samo Dibencozide Magnum byłem tez zadowolony po 100tab ładnie siła podskoczyła.w sumie po tych wszystkich waszych wypowiedziach nie kupuje juz Megabola no ale firma musi mies srodki które działja i które wiara kupuje bo inaczej nie mieli by funduszy zeby jakis inny lepszy stworzyc.tak mi sie wydaje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie żywcem z dupy, rozdaje sogi

Następny temat

Z masy na redukcje POMOCY:D

WHEY premium