SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ZWYCIEZCA TESTOW!!! ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Chyba nie każdy uprzywilejowany skorzystał z możliwości oddania głosu. Gratuluje.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
jestem mile zaskoczony dziekuje bardzo wszystkim ktorzy pomagali mi w prowadzeniu testu oraz tych ktorzy oddali na mnie glos .Napewno suple sie nie zmarnuje i zostawie je sobie po cyklu relacje zdam w testach supli bo chyba tak to sie odbywa:).Jak wiadomo zostalo przedemna jeszcze 8tyg relacji wiec jesli ktos zainteresowany poprawa definicji to zapraszam .
Jeszcze raz dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
jesli moge wyrazic swoje szczerze zdanie, i jesli jestes gotów przyjąć je na klate, to musze stwierdzić, ze jesteś najgorszy spośród tej trójki,
i Twoje zwycięstwo to jedna wielka pomyłka i zniesmak kulturystyki,

no cóż, stawiałem na Deliego, ale jak widać
większosc woli zniesmak, niż konkret.
Przy okazji pozdrawiam Delivera
i DsDamiana.

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Bernadrd, przymujesz złe kryterium oceniania, gdyz dla Ciebie są to zdjęcia testujących, a to nie nasze zdjęcia tylko nasze testy. Wyniki jak i zmiany, bądz poziom z którego startował testujący to jedne z wielu punktów odnieśenia, ale najwaznieje jest zaangażowanie, płynność relacji. Ocenianie kogoś pod względem sylwetki, genetyki, byłoby krzywdzące i niesprawiedliwe - IMHO

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2007-01-29 09:21:52

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
zniesmak
Jeszcze jakbys byl tak mily i powiedzial o co chodzi

A wracajac do tematu i twojej krytyki, nie masz racji.
Center bardzo sie przykladal do swojego testu, imo poswiecil mu najwiecej czasu sposrod tej 4 testerow. Wykazal sie najwiekszym wkladem pracy i chyba takze najwieksza determinacja i wlasnie z tego wzgledu pewnie zostal zwyciezca.
Moje typy byly troche inne, ale stwierdzenie, ze test Center'a byl najgorszy swiadczy o tym, ze patrzysz na wszystko bardzo pobieznie.

A wygranemu, zycze aby dokonczyl swoj cykl wedlug pierwotnych zamiarow i zrealizowal swoje cele, tym samym pokazujac takim jak Tyrex, ze wybierajacy wiedzieli co robia, przyznajac mu 1 miejsce

Pozdro.


Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-01-29 10:38:29

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
BernardX nie zrozumiales ideii testow.


BTW na szczescie nie masz moda ani doradcy...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Gratulacje dla Centera.

Aleks, dostales wczoraj @ ode mnie?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Nie, nie dostalem.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
To napisze tu bo cos poczta nie dziala na sfd.

Mozesz zmienic tytul mojego testu na "Deliver Sila i Masa, pierwsze podsumowanie str.24" ?

Push The Limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolo+deka

Następny temat

dieta low carb na cyklu?

WHEY premium