SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** JAREK OLECH RULEZ ***

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Badzcie uprzejmi przeanalizowac caloksztalt dzialalnosci PZKiTS a czarno na bialym wyjdzie Wam dlaczego tak sie dzieje.


------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
Twarda, syntetyczna i leniwa Efka
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
a o czym ja mówię ? trójbój to dla mnie zawodnicy i trenerzy, a nie sępy.
swoją drogą, jeżeli jest kasa, to dlaczego nie ma TS w TV, dlaczego się nie propaguje i reklamuje ? - przecież kasa byłaby wtedy większa, nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Nie ma dzialaczy majacych hopla na punkcie TS i majacych znajomych w TV. Tylko dlatego. Zwiazek probowal kilka razy, lacznie w kulturystyka, ale zawsze sie przejechal na osobach deklarujacych pomoc (za pieniadze).

Dla mnie ten sport jest bardziej widowiskowy niz podnoszenie ciezarow, bo boj trwa dluzej i widac wysilek zawodnika.

I prawda jest, ze ci najlepsi groszem nie smierdza, a czesto brakuje im kasy na wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Macioo, a porownaj sobie ilosc mieszkancow Polski i Rosji. Bedziesz znal odpowiedz. Na MPPolski b.rzadko startuje 50 zawodnikow. Ja sobie takich zawodow nie przypominam. Moze wspomozesz moja pamiec?

Jesli chodzi o talenty, to mielismy ich duzo i to wielkiego kalibru, ale odeszli w trojbojowy niebyt. Stosunkowo bylo ich chyba wiecej niz Rosjan. Dla nas to duzy plus!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16873
Mój drogi Parkerze już ci na wszystko odpowiadam.
Po pierwsze Rosja może nie była zbyt dobrym przykładem ale Ukraina już jest bo we wcześniejszej wypowiedzi podałem te dwa kraje a wiec zgodnie z twoim życzeniem Ukraina: 49,1 mln mieszkańców (2000) są to dane na rok 2000 ale przyrost naturalny Ukrainy na rok 2000 był -7,4‰ a wiec ujemny a z tego łatwo policzyć że miszkańców Ukrainy jest coraz mniej
Polska:38 646 032 (2000) mieszkańców a więc te dwa państwa możemy porównac ponieważ ilość ludności jest w miare porównywalna.Już wspomagam twoja pamięć starość nie radość jeżeli twoja data urodzenia w profilu jest prwadziwa na ostatnich zawodach Mistrzostwach Polski Seniorów w Puławach startowało 54 zawodników a więc magiczna piedziesiątka została przekroczona ale do rzeczy a wiec tak prównamy zawody Mistrzostwa Polski Seniorów 8 - 9 MARCA 2003 które odbyły się w Puławach i Mistrzostwa Ukrainy Seniorów które odbyły się w Makeevka, 26 Feb - 3 March, 2003.

Kat wagowa Il.zaw na MP Il.zaw na MU
52 5 7
56 2 10
60 4 12
67,5 3 14
75 6 33
82,5 3 29
90 4 21
100 9 21
110 5 17
125 8 18
+125 5 7
Razem 54 zawodników 190 zawodników
A więc na Mistrzostwach Ukrainy startowało prawie 4 razy więcej zawodników niż na MP i co powiesz na to Parkerze może Ukraina jest większa powierzchnią od nas ale ludności już aż nie ma tak dużo od nas a przecież w powszechnym uważaniu Ukraina jest krajem o wiele bedniejszym??
Ps. Ilość zawodników na poszczególnych zawodach do porównania zaczerpnąłem ze stron:
Ukraińskiej: http://www.powerlifting.org.ua/eng/index2.htm
Polskiej: http://republika.pl/epa2000/pulawy2003.htm


pozdrowienia dla siłaczy z Legnicy i nie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Sogacz być dostał ode mnie ale już ci dałem

No i co Parker chyba twoja pamięć szwankuje co?


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Co na to powiem?

Pewnie Byku wesprzesz kolegę klubowego i podpowiesz na jakich to zawodach MP seniiorów było 50 zawodników, bo ja nadal nie przypominam sobie takich zawodów. Ostatnie 3 lata to ponad 50 zawodników, rok 2000 to ponad 60. Wcześniej bywało zawodnikow jeszcze więcej. W pierwszych latach rozgrywania MP moglo startwac ponizej 50 zawodnikow, lata 90-te to jednak ponad 50 zwodnikow na kazdych zawodach. Oczywiscie moge sie myslic, bo nie szperam po protokolach, ale takich na 50 - nie kojarze! Widocznie pamieć płata mi figle - jak znajdziesz takie zawody, to daj znać (ale nie sprzed roku 1990).

Co do Ukrainy, Macioo, masz racje. Ilosc trenujacych i startujacych wyplywa nie tylko z warunkow materialnych, ale podejscia do zawodnika wladz i mentalnosci narodu. Polska powoli przejmuje sposob myslenia charakterystyczny dla ludzi z Zachodu - pieniadz przede wszystkim. A w takiej Bułgarii, Ukrainie czy Rosji bardzo dobry zawodnik zostaje bohaterem narodowym, ma satysfakcję i pieniądze. Na mistrzostwa międzynarodowe w Rosji przychodza normalni ludzie, wprowadzane są bilety i limity - po każdej kategorii sala jest opróżniana i inne osoby mogą oglądać kolejnych zawodników. Tam sportowiec obdarzany jest szacunkiem, jeśli ma osiągnięcia. Nawet wówczas, gdy od wódki ma czerwony nos i popękane naczyńka na twarzy.

Fakt, że mimo nie dużej liczby ćwiczących, mamy wybitne wyniki sportowe, może świadczyć tylko na korzyść wysokiego potencjału zawodników i skuteczności naszych metod treningowych (przy oszczędzaniu wartościowych zawodników).

Jakie są zatem wasze propozycje co do zwiększenia ilości trenujących i startujących trójboistów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Parker

ZANIM COS NAPISZESZ TO NAJPIERW POMYŚL!!!!!! I POCZYTAJ!!!!!!
MAcioo napisał:
"Jak na Mistrzostwa Polski Seniorów przyjeżdża ok 50 zawodników"

Widzisz to małe ok przed liczbą 50
A wiesz co to znaczy?
Chyba nie skoro napisałeś swoją ostatnią wypowiedź

MOże okularki by się przydały co?
Pomyśl o tym


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Zauważ co ja napisałem:

"Na MPPolski b.rzadko startuje 50 zawodnikow. Ja sobie takich zawodow nie przypominam."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
A skąd wziołes tą dokładnie liczbę 50 i dlaczego pytasz o nią mnie - ani ja ani macioo nie pisaliśmy o dokładnie 50 zawodnikach?
Więc jaki ma sens twoja wypowiedź:
"Pewnie Byku wesprzesz kolegę klubowego i podpowiesz na jakich to zawodach MP seniiorów było 50 zawodników, bo ja nadal nie przypominam sobie takich zawodów"

Ja też sobie nie przypominam żeby było DOKŁADNIE 50
Tylko dlaczego ty o to pytasz?
Nikt tu nie mowił o równych 50 zawodnikach



------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje zdjecia

Następny temat

PUDZIANOWSKI PYTON jest THE BEST

WHEY premium