SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Dziwki, SPAM i stare gacie - Łoles w***ał twemy tacie %-) ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247786

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
pytanie powinno brzmiec - czy jestes za tym, zeby ludzie w miastach mogli trzymac psy:
- tak
- nie

i ja jestem qrva na NIE! chodza z tymi bydletami, sraja bydleta po trawnikach, puszczaja te krowy bez kaganca i smyczy. wiec jestem na NIE dla posiadania psow w miescie, niewazne jakiej rasy i wielkosci.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-04-12 15:49:13

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
a kotki ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jeden norma chociaz chodzi na tym swiecie )
Tez nie lubie burkow zasranych, pies ma swoje zastosowanie i miejsce, nie jest nim kanapa w bloku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
jestem na tak , po dokladnym zbadaniu przyszlego własciciela i samego psa.

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ciacho czyli wyjscie nie realne, wiec jestes na nie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
tak jest!

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
ja jestem całkowicie na NIE!

mimo ze mam psa to kurva ja go nie chcialem siostra go przytargała i s******liła pi.zda na studia teraz ja z nim kurva wychodze na dwór, i tez uwazam ze blok to nie miejsce dla psa

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
chudy ochvjalbys w krajach tzw 3-go swiata. wszedzie burki, szwedaja sie, dniami spia, a noca szczekaja. jak chcesz spac to korki do uszu, czasami i to nie pomaga...po 3 miechach takiej imprezy jednej nocy mialem za mocno i wybieglem z hotelu na boso, tylko w spodniach z nozem w reku z zamiarem obdarcia ich wszystkich ze skory. tylko przerazeni lokalni *******.lali do domostw! dobrze ze sie opamietalem w miare szybko zanim przyjechal jakis lokalny watazka, bo bysmy juz nie popisali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ostatnio wychodze ze sklepu, patrze a w moim kierunku idzie dziadek z 80 lat , ledwo chodzi , ledwo zyje, i co ****A? Trzyma takiego s****iela na smyczy bez kaganaca bez niczego, ze by go za***al w pare sec , mnie tak samo. Nie mowiac ,ze ten dziadek by go nawet nie utrzymal na secunde. Wiec to jest po***ane...

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Ciekawe jak tam Lodzianin po wczorajszych derbach

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2008-04-12 16:06:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cykl

Następny temat

agovirin

WHEY premium