SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Dziwki, SPAM i stare gacie - Łoles w***ał twemy tacie %-) ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247809

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
ide sie ustawic w kolejce 2h wczesniej chce miec zdjecie z typami

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
zdaje mi sie, ze bicie w miesien dawalo mocniejsze dzialanie (albo przynajmniej szybsze i stad natychmiastowe efekty). ale moze to byc wywolane tz tym, ze jak pisalem nie mialem zadnych objawow bloka/atrofii/itp.

a swoja droga - przez caly ten czas na tesciu (od stycznia) nie mialem ani razu sensacji, ze cos tam krecilo w jajach (a tak mnie krecilo na 1szym cyklu jak elektrownie sie wylaczaly, a potem na koniec wlaczaly). jest szansa, ze nie dostalem calkowitego bloka po takim czasie? czy po prostu juz nei czuje?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
i pytanie dodatkowe - strzelal ktos w piersiaki (mowie o zastrzykach, a nie na hiszpana )? jakie odczucia? polecacie?

chcialbym dac odpoczac udom, a slabo mi sie aspiruje na tricepsie, do zadu nie dostane, w barki sie boje

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6714
to nie lepiej juz w biceps albo najszerszy grzbietu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
ta a wbijesz 3ml przykładowo w bica?


Chudzina nie wiesz jak teraz wygląda sprawa z omką? bo mysle zeby jeszcze raz sprobowac pomimo tego wała postaram sie zapomniec, bo po co kupowac suste skoro oma bylaby dobra.

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja ome chwale i twierdze, ze mam dobra. co ty dostaniesz, to nie wiem, ale ja przerobilem kilka serii, ze 3 rodzaje ampulek i wszystko robilo. ja polecam, super rzecz dla mnie.

natomiast co do strzelania w najszerszy - nie dosiegne, w biceps nie mam jakos zapedow strzelac. ogolnie mam problem z aspiracja jedna reka (zawsze wtedy krece igla w miesie, a wole tego nie robic).

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12297
do chydziny: to wbijaj w łydke! ja teraz zaczolem i bardzo dobrze wchodziwczesniej w barki bilem alee za duzzo soku wyciekalo, wiec sprobowalem w lydy i polecam ten sposob ....oma rządzi..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
a da sie chodzic potem?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12297
no ja tez sie balem ze nie bede mogl chodzic, ale jest dobrze troche tylko boli ale to normalkazalezy... jak wbijesz cala igle to troche cie poboli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
http://www.elitefts.com/documents/passing_the_test.htm

hrt zaczyna wychodzic z podziemia trojbojowego i oficjalnie elitefts opisuje caly proces (juz 3 czesci) poprawy samopoczucia i zdrowia kolezki bedacego na trt.
trt sie upowszechnia, jeszcze z 10lat i bedzie bardzo popularne. a w tym samym czasie polowanie na steroidowe czarownice w usa trwa. niezle yebniety kraj, wieksze zaklamanie niz w pl.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cykl

Następny temat

agovirin

WHEY premium