SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Dziwki, SPAM i stare gacie - Łoles w***ał twemy tacie %-) ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247843

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
a w dodatku yebani w dupe angole lepiej wiedza niz sami polacy no kurva bez jaj sfastyke w photoshopie w***ali na kazda trybune i ciesza ryja glupie zasciankowe pi.zdy w dupie byli gowno widzieli i pyerdola o problemie ktory juz u nas dawno nie istnieje.

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050


sport nie denerwuj się jak byś nie zauważył to wszędzie przesadzają z reportażami wszędzie są rasiści u nas i powiem Ci ze w pewnym stopniu to dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6714
jak im wszytskim w******le to sie skonczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
bo jak widze tych pedałków z legii to normalnie hui opada, problem w tym ze angole pewnie chca nie dopuscic do euro u nas

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6714
dajcie jakas nude dance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
fajnie sie napier.dala takich kretynow tylko u mnie juz ich coraz mniej normalnie uwielbiam chlopcow ze sfastykami, glupie c.wele nie maja pojecia co to wojna a woza sie z jakimis symbolami nazistowskimi, powinni huia w dupe za to otrzymac

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
sport wierzysz ze to euro u nas będzie ? ja juz bym ****a to sprzedał w ****u Polska ****a sie jeszcze bardziej stoczy przez tych ***anych urzędasów bo zamiast działać to sie zajmują nie tym co trzeba itd itd fajnie jest ponarzekać ale mnie to wszystko ***ie


poszedł bym na piwo bo to jest fajne no albo na neste'a




a co do rasizmu przydaje sie to i jest ok , kazdy wyznaje to co lubi , ale fakt faktem ze też nie lubie ludzi z fastykami i typowymi naszywkami

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2008-04-08 19:46:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
starzy ludzie wiedza co to wojna i żal mi ich ze musza patrzec na taka zyebana młodzież........

Zmieniony przez - st_ w dniu 2008-04-08 19:47:24

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
czołem towrzysze

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Sport to ludzie ludziom zgotowali ten los

Siemka Gym

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2008-04-08 19:50:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cykl

Następny temat

agovirin

WHEY premium