SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Dziwki, SPAM i stare gacie - Łoles w***ał twemy tacie %-) ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247841

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48674
paniowie jak sie trzyma metka z British dispensary pakowana po 500.
bo moge tanio kupic i sie zastanawiam klepie to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dzila wam gg normalnie ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
no mi cos po ***u i chyba nie tylko mi
http://monitor.wiadomosc.info/

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659


siema,fota specjalnie dla łolesa,który chce iść do brytyjskiej armii

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja sie dzisiaj chyba napier....ole , mam dzisiaj święto wycisnełem dzisiaj moje pierwsze 200(tylko troche na wadze przybrałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
****a to musi byc najglupsza armia na ziemi, tak jak wszystko najglupsze, a health and safety pewnie takie ze zeby jeden strzelal to 20 musi obserwowac i pomagac tak to widze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
nie no dzisiaj to sie w****iłem dopiero


Zapodzialem karte z***anych kodow do inteligo
A jutro mi przychodzi 10k

A zeby przelac musze miec poierdolona karte

To jeszcze nic , mysle spooko w mbanku tez mialem taki broblem ale zaltwilem od reki dzwoniac

Wiec dzwonie

-Dziendobry zapodzialem karte kodow a potrzebuje zrobic przelew jutro
- W takim razie proponuje panu zblokowanie starej karty kodow ( jakas mloda babka)

- Wspaniale wiec prosilbym o zblokowanie
- w takim razie poprosze pana o weryfikacje danych osobowych
prosze mi podac imie nazwisko nr dowodu i adres zameldowania

- Ok. XXXXX XXXX XXX
- Dziekuje karta kodow zostala zablokowana , czy zyczy pan sobie druga karte kodow

- Oczywiscie
- W takim razie karta kodow zostanie wyslana poczta na adres korespondecyjny
- Hmm Poczta? ok nie ma problemu , prosil bym rowniez o zmiane nr telefonu komurkowego zebym mog zrobic przelew gdyz wymagane jest haslo sms

- Przykro mi nie moge zmienic bez karty kodow
- Nie rozumiem zabardzo ,mialem dostep do przelewowo w dwoch opcjach , sms oraz karta kodow , tak ?
- tak
- mialem podany stary nr kom chcialbym go zaaktualizoiwac , skoro zapodzialem karte tylko to mi zostaje , "zmienic nr "

- niestety do zmiany nr jest wymagana karta kodow bez niej nie moze pan zmienic
- Adres moglem zmieniac , wiec dlaczego nie moge nr?
- Do tej zmiany jest potrzebny kod z karty
- Wy se chyba jaja robicie , wiec co zazwyczaj w takim przypadku robi osoba ktora kozysta tylko z sms!
- Mozna rowniez zmienic nr kom osobiscie w oddziale banku
- Super ! w takim razie poprosze adres najblizszej placowki w poznaniu
- Przykro mi jedyna placowka banku inteligo jest w Warszawie
- <pac_reka_w_czolo> Prosze pani jutro musze zrobic przelew na nie mala sume , jest to dlamnie bardzo wazne , prosze mi w takim razie powiedziec gdzie moge podjac gotowke w jakim banku? za okazaniem dowodu baadz umowy z bankiem

- No niestety tego tez zrobic nie mozna , Inteligo nalezy do PKO ale w placowkach PKO mozna Tylko dokonac wplaty

- Co to za bank ?! z ktorego bez z***anej karty kodow nie moge podjac gotowki , ktory ma jedna placowke , nalezy do PKO ktore nawet nie wyplaci pieniedzy a pozwala wplacac ?!

- Bank Inteligo prosze pana
- Ile w takim razie bedziecie mi zamrazac srodki?
- Do czasu otrzymania przez pana karty kodow 5 dni na wyrobienie oraz 5 dni roboczych na dostarczenie

- heh dziekuje , w takim razie musze pomyslec nad innym bankiem





Na marginesie powiem tylko gdy mialem taki problem w mbanku , zalatwilem to po odp na pierwsze pytania weryfikacyjne , zmienilem nr kom i przestawiono mi usluge na kody sms

Siedze na dupie i czekam teraz na Kody f***!

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
mihau

przeklinak urzekła nas Twoja historia...

Wracam :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cykl

Następny temat

agovirin

WHEY premium