SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** CYKL ZA 350 LUB 80 ZETA + DODATKI ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nie myl pojęć - bo zabrzmiało to tak jakbyś wolał zrobić 12kg na raz niż 2x po 6kg co jest bardziej prawdopodobne do zrobienia niż te 12kg - ale to tylko Twoja interpretacja!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
kazdy ma swoj sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
Uriel ja ie mowie ze ten cykl jest zły tylko pytam z ciekawosci !

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Tak samo ciekawy jestem czy jest lepiej zjeść 3 duże czy 6 małych posiłków w ciągu dnia - ale to nie musi się odnosić do tego co napisałem - bo nie twierdzę, że kickstart z mety 4 czy 5 tygodniowy to zły pomysł - tylko, że jest o wiele bardziej prawdopodobne say zrobienie 4kg - po pierwszym cyklu mety +5kg - z tego 2 spada - tj. 3 do przodu następnie drugi cykl mety +2-3kg - zostanie 1-1,5kg = 4-4,5kg - nie wspominając o Enanthacie, który pełni tu główną rolę - właśnie posadziłem kolegę na tym i ... jest bardzo SI!!! Tylko 15mg ED

Q - ja nic nie mówię.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
tak sobie czytam bo nie mam co robic...

i mam 2 uwagi..

tlooszcze jak najnizej -> czemu ? zapotrzebowanie kaloryczne mozna znakomicie uzoopelniac za pomoca tl..mozna stosowac z powodzeniem ww:tl w stosoonku 1:1 /nie moowie jooz o zoopelnym low-carb...choc ta opcja jest bardzo dobra/..

i drooga sprawa kazeina -> to bardzo dobre zroodlo bialka...mooglbym polemizowac na temat laktozy zawartej w przetworach mlecznych..dodatkoow mleka do twarogoow..etc..pomijam aspekt zankomitego zroodla wapina../szereg zastosowan..znakomite wlasciwosci/

uriel nie zrozoom mnie zle..nie czepiam sie...pytam z ciekawosci :)
imo..troche odbieglem od tematu saa...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Wiesz co, w sumie to ja niczego złośliwie nie odbieram - tak jestem nauczony już -

Że tego i tego nie a to z tamtym w takich i takich proporcjach!!!

Z resztą - każdy osobnik powinien być prowadzony indywidualnym tokiem - czyt. prowadzić własną dopasowaną do swojego metabolizmu dietę.

Zauważam ostatnio naleciałości z Grysikowa - "oo"

Branoc!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
rozoomiem..i ciesze sie ze i ty rozoomiesz....;)

a oo...to jooz od daaaawna ;)

dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro juz suplowi leszcze komentuja %) to jeszcze ja hrhr
cynka bym zmniejszyl do 45-60mg (imo max, ale i tak trzeba miedz uzupelniac! nikt o tym nie pamieta/nie wie)
wrzucilbym nolve 10mg tam gdzie jest meta przedewszystkim, mete w drugiej polowie zamienil na winsa w tabsach i zaraz po winsie zakonczyl.


Zmieniony przez - om w dniu 2004-10-20 00:03:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
hrhrh
moim zdaniem cynk na poziomie 25-30mg jest wystarczajacy ;)
o ilosci soopli ktoore mozna/powinno sie/trzeba dolozyc nie moowie...

om..moze zamiast wina m1t ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Sam anapolon 30 dni po 350mg dziennie i 60iu insuliny rano i po treningu podobno niezle daje po porach
A mozna by to zamienic na lets say 50-60mg mety dziennie + Insulina i za mniej niz 350 pln moza sie szybko ubic
Tutaj teoria krotkich cykli by sie sprawdzila bdb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

_PROSZE O POMOC_

Następny temat

DECA + SUSTANON + WINO!!!!!!!!

WHEY premium