SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** BIBLIA Dopingu ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
w tym całej wypowiedzi jest też stek bzdur i głupot a wy bierzecie to za wykładnik.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1479
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Lodzianin podaj ten stek bzdur. Oprocz tego ze te "pierwsze cykle" sa z kosmosu to ja za bardzo nie widze tu steku bzdur.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tam niema mowy o pierwszych cyklach _ i może nie stek bzdur ale fakt że jest to tak napisane że trzeba umieć to czytać _ napisane bardzo linearnie i na luzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Powiem tak, ten art nie jest dla początkujących i tyle. Każdy z jakąś wiedzą ogarnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Balearic
Lodzianin podaj ten stek bzdur. Oprocz tego ze te "pierwsze cykle" sa z kosmosu to ja za bardzo nie widze tu steku bzdur.


proszę bardzo
kaszel trenowy-wtedy kiedy wbijesz w zyłę -bzdura
tren enan-g**** tak ale g**** prawda
test im wyzszy tym bardzej będziesz opuchnięty
tren-zwększa ilość włokien mięśniowych
tren pali tłuszcz
kiedy walisz tren i gh nie robisz aero
dawkowanie gh z podziałem na zawody
w wieku 20-28 lat nie zbudujesz bez insy duzej masy
jedzenie węgli zaraz po wbiciu gh
waląc insę wszystko idzie w mięsień
czysta dieta nic ci nie da

to z pierwszej części tekstu,chyba że ty mi to wyjaśnisz.?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Kaszel trenowy jeśli część się dostanie do krwioobiegu (uważam że to prawda)
Tren enan g**** - myśle że autorowi chodzilo o to że jest gorszy od ACE więc nie warto go stosowac ze wzgledu efektow ubocznych
Test im wyższy tym bardziej będziesz napuchnięty - w większosci mysle ze to prawda, Bo organizm duze ilosci testa zamienia na estrogen . tzn wiadomo ze tez zalezne jest to od tego jak dany organizm toleruje nadmiar androgenow, wiec jesli masz tendencje do zmiany tescia na estro moim zdaniem trzeba dac troche ARIMIDEXU
Tren - oczywiscie nie zwieksza ilosci wlokien miesniowych (z tym ze wydawalo mi sie ze autor pisal to o GH) co byloby prawda
Tren pali tłuszcz - poniekad to parwda poniewaz silne androgeny pala tluszcz, biologicznie udowodnione im wiecej androgenow tym trudniej o nadmiar tkanki tluszczowej i wody w miesniach
Kiedy walisz tren i gh nie walisz aero - po czesci prawda, autor raczej tylko chcial podkreslic to ze tak silny androgen + hormon wzrostu powoduje maks spalanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
W wieku 20-28 lat nie zbudujesz duzej masy - Zalezy od organizmu, pewnie chdozi mu o metaboilizm
Dawkowanie GH pod zawody i jedzienei węgli po wbiciu GH- nie wypowiadam się bo nie wiem
Walac inse wszystko idzie w miesien - bzdura wg mnie
Czysta dieta nic ci nie da - nie rozumiem co autor mial na mysli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wie może ktoś z którego roku jest ten art?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
wiesz takie coś naskrobać to zadna sztuka mozesz tak samo opisać inne środki testa 750 mg week deka 600 mg week 60 mg metki dziennie jedz ile wlezie,nawet śmieciowe jedzenie,dodaj insę i nia zapomnij dodać 100 mcg t-3 i 10-12 j.m. hgh i 160 mcg clenu też się tłuszczem nie podlejesz,ja rozmię wszystko ale cykl 12 miechów na trenie średnio mi się widzi,dodając masę innych środków pewnie że mozna dużo sobie pofolgować t-3 w ilości 25 mcg potrafi podkręcić metabolizm o 100%,takie podejście mozna stosować jesli ktoś będzie kiedyś miał w planach być może życ z tego sportu,do celów amatorskich jak 99% osób tutaj stosuje jest to skrajna głupota.Nie potrzeba trenu wystarczy z testa nie schodzić cały rok i sylwetka też się utrzyma,napuchnięcie mozna regulować dietą a przy większej ilości testa ia co w dłuższej perspektywie penie lepiej wyjdzie dla naszego organizmu niż katowanie go tak mocnym srodkim jak tren przez 12 miesięcy.Mozna się pokusić o tezę że hgh regeneruje większość naszych narządów i może nie taki wilk straszny jak go malują lecz jednak,nie był bym taki pewny.Lecąc na takich srodkach i rezygnując z aero myslę że grzebiemy nasze serce bardzo głęboko i sami się prosimy o problemy z nim.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie.

Następny temat

cypio + deca

WHEY premium