SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** BIBLIA Dopingu ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
Lodzianin chyba musisz zmniejszyc dawki trena bo Cie lapie nerwus

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Rok na trenie, no ładnie a ja się bałem 6 tygodni cykl zrobić na Acetacie.
Na te lato poleci 10 tygodni, myślę że to nie za dużo patrząc na to w skali całego roku hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
to że ktoś tak robi to nie znaczy że to jest rozsądne i napewno nie obejdzie sie bez konsekwencji zdrowotnych wczesniej czy pozniej

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
jw, ale branie trenu ace na 6 tyg moim zdaniem szkoda, bo mimo ze go szybko czuc, to ja najwieksze modelowanie w sylwetce wlasnie widze tak od 4 tygodnia, wtedy juz wyraznie widac zmiany, wiec po co po 2 tyg konczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
A szczenka robi sie męską??

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Woda schodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Magia trenu polega na tym ( i tak powinien byc traktowany) ze mozna leciec na 1000kcal i mieso nie pochudnie,
w takim schemacie mozna wyciac sie naprawde szybko,
Tu opisywane jest cos innego czyli droga na skroty, walimy tren ile dusza zapragnie i wtedy faktycznie czym dalej z cyklem tym tren lepiej spala i modeluje, wiem bo sam tam robilem, 12 tyg nie przekraczalem ale nawet to bylo sporo, w 12stym tyg bylem na weselu, bylo cieplo wiec lalo sie ze mnie, po paru godzinach wycieram morde a chusteczka zolta, wycieram reke zolta, koszule rozpialem i od srodka wszytsko zolte, taka rzeznia panowie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Abstrachując od sajdów generalnie jaki jest wg Ciebie Micz najlepszy scenariusz (dawka, czas dla 90kg chłopa) bicia trenu jeśli chodzi o potencjalne korzyści:skutki uboczne?

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ty masz 20 lat, ty jeszcze zaczekaj z nandrolonami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Już pomijając to, że jesteś gejzerem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie.

Następny temat

cypio + deca

WHEY premium