SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Strzał na zdrowie, puknij Gumisiową, nikt sie nie dowie%-)***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126032

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
zycze udanego projektu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
zycze udanego projektu

zazuce fote jak skoncze

bedzie trzeba je przetestowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ja w środe sie dobrze spaliłem ah jak miło było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
czekam z niecierpliwoscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ja już nie pale ,zostałem przy wódce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
wczoraj walilem po nosie, ale takie ****ostwo slabe ze chvj, w calym miescie teraz gowno krazy...i tak to jest jak czlowiekowi cisnienie skacze, chce sobie przyyebac, a wokol same chvje ktore waly sprzedaja, i trzeba czekac az cos pewnego bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
za godzinke sobie przypale a do tego dxm i mam nadzieje ze wieczor bedzie udany

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
stachu za młody jesteś Tobie to najwyżej bmx

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
chyba bxm

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
o kurva racja zayebie sobie jeszcze dxm mialem b.dobre przezycie po mixie thc+dxm puscilem sobie piosenke Tool-Schism(jak sama nazwa wskazuje zczapowana piosenka) i gadalem z cieniami u brata w pokoju
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 cykl-oma deca meta prop wino-czy warto robic fronta??

Następny temat

czy to lysienie posterydowe??

WHEY premium